Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam neki mit érzek? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki mit érzek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
10-es vagyok és tavaly óta tetszik egy fiú, aki idén ballag. Szeretném neki elmondani hogy mit érzek mert tudom ha nem tenném évekig rágódnék még rajta, viszont félek is picit + nem vagyunk beszélő viszonyban így nem tudom hogy kéne közölnöm vele a dolgokat. Szerintetek mit csinàljak?
2017. ápr. 10. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldj neki jeleket, ha veszi akkor közeledhetsz hozzá és elkezdhettek beszélgetni és ismerkedni.Később meg kialakulhat egy kapcsolat.
2017. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 October15 ***** válasza:

1.: Definiálnád a jelek fogalmát?

Kérdező: Ha el akarod mondani neki akkor mondd el, bajod aligha lesz belőle.


25F

2017. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj, sajnállak. Tetszik valaki, akivel jövőre nem igen fogsz találkozni, ugyanakkor elmondani neki mit érzel...

Nehéz eset. Ez függ attól, hogy milyen a kapcsolatotok. Hogy érted, hogy nem vagytok beszélő viszonyban? Konkrétan sosem beszéltél még vele igazán, vagy egyszerűen csak ritkán dumáltok? Csak úgy kiszúrtad magadnak a suliban (félre ne érts, nincs azzal semmi gond) vagy ismered is jól?

Szerintem minndenképpen meg kellene mondanod neki. Esetleg csinálhatnád úgy, hogy messengeren/bárhol a neten kezdeményezel, úgy nem olyan kínos. Persze a vallomásodat ne ott tedd meg, az nagyon gáz lenne. Csak ha előtte ráírsz, és közelebb kerülsz hozzá, úgy könnyebben fog menni. Szerintem. Nem mintha olyan hű, de tapasztalt lennék, de ha nem közlöd vele, azt nagyon csúnyán megbánod majd. Mert folyton azon fogsz rágódni, hogy mi let volna, ha...

Sok sikert, ismeretlenül is szurkolok neked :)

2017. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!