Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megmondjam neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam neki? éd mit?

Figyelt kérdés
Pénteken volt a suliban ottalvos buli amire természetesen mentem....elötte még volt disco...az eggyik évfolyam társam csesztetett...elmondtam a barátomnak(ő nem volt ott)és azt mondta h majd ugy pofán fogja törölni és megmondja neki h száljon le a barátnöjéröl(rolam)de miután lecsesztem megkérdezte h akk kit pidzkáljon én meg mondtam h a mádik hülye évfolyam társamat aki ugy szintén piszkált és azért erre jo az első....sztetek most mit csináljak...mert az első fiut birom és jo barátom ...mit mondjak a fiumnak?
2017. ápr. 30. 22:56
 1/2 Anybody15f válasza:

sajnos nem értem a kérdést,szeretnék segíteni!

megtudnád újra fogalmazni?

2017. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom,fogalmazás 1....na szval van egy fiu ( nevezzük el A-nak) aki piszkál(t)a discoban....amikor már nagyon meguntam akkor lecsesztem hogy piszkáljon mást....és az a más az egy másik hülye gyerek (ő legyen B)A barátomnak elmondtam hogy piszkált A és azt mondta hogy majd pofánvágja de sztem nen kéne mert arra jo A hogyha B piszkál és hogy most ezt jogyan fogalmazzam meg....na mindegy én sem értem
2017. máj. 1. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!