Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van? Ilyen létezik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van? Ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszet nekem és úgy tünt, hogy én sem vagyok a számára közömbös. Majd egy két hónap múlva hirtelen elkezdet furán viselkedni és kerülni. Akkor nem értettem, de most pár napja megtudtam, hogy a barátnője volt belém szerelmes és azért távolodot el tölem. Föleg lànyok véleményére vagyok kiváncsi.
2017. okt. 13. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen létezik, te is látod.
2017. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, mert fontosabb neki a baratnoje mint te, de ezt te is lathatod am sztem hanyagold a dolgot vele, mert ebbop csak baj lenne hogy ha esetleg osszejonnetek a baratnoje feltekeny lenne a lanyra es ok meg osszevesznenek, es akkor azmar ugy szar.Ez reszben igaz hogy baratnobol csak egy van de pasibol akarhány. Bar nekem is valasztanom kellett es a baratomat valasztottam..azota nagyon rosszba vagyok az osztalybol a lanyokkal, plane h folyton fikazzak a baratomat azert mert jar kondizni.. igen ez aztan ertelmes dolog.Szerencsere a baratommal mindent megtudunk beszelni de azert rossz h ilyenek velem, aztan ha esetleg szep dolgokat mondok egyik osztalytarsamra mert fikazza a pasim akkor meg nyávognak..gratulalok.

Na de h visszaterjunk hozzad kerdezo szerintem hagyd ezt..

2017. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!