Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ok nélkül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ok nélkül letiltott a legjobb fiú barátom barátnője?

Figyelt kérdés

Szóval, 17 éves lány vagyok. A legjobb fiú barátomat már 6 éve ismerem, soha de soha nem volt köztünk több. 2 éve van barátnője, akivel nem sokszor találkoztam/beszéltem, de ha igen, akkor mindig nagyon kedves volt. A lány 15 éves.

Tegnap este írni akartam neki a legjobb barátom szülinapjával kapcsolatban, erre látom, hogy letiltott. Nem értem a logikát sajnos, nem tettem semmit. Egyébként nekem is lassan 3 éve tart a kapcsolatom, szóval féltékeny nem igazán lehet. Ötletek?


2017. júl. 27. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Letilthatott mert joga van rá. Kérdezd meg a srácot, ne e tud valamiről. Egyébként ha mindketten kapcsolatban vagytok akkor nemtudom mi okból féltékenykedne. Megbeszélhetnétek közös programokat is szerintem.
2017. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!