Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán létezik ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán létezik ilyen lány?

Figyelt kérdés

Általában az ilyen leírások a külsővel kezdődnek, de az nekem nem nagyon számít, ami meg igen az az arc meg a szem, de azt úgyse lehet leírni. De ha muszáj mondani valamit akkor szeretem az alacsony meg a szemüveges lányokat. :D


Szóval itt kezdődik a rész amiben nem vagyok túl biztos. Nem tudom miért, de egy olyan lányt képzelek el "ideálként", akit még senkiben se találtam meg. Kicsit őrült, aranyos, de persze ezek mellett komoly, ha kell, amellett hogy a barátnőm a legjobb barátom is, kedves, bújós, romantikus.


Hát, őszintén szólva nem sikerült nagyon szavakba foglalni. :D Meg persze tudom, hogy ez nem így működik, és semmelyik fenti pontot nem várom el, ez csak ilyen "ha egy tökéletes világban élnénk" gondolat.


Na jó, nem rágódom többet ezen a kérdésen, itt ülök egy ideje felette, mondjuk őszintén szólva nem is tudom miért írom ki egyáltalán. :D Azért köszi az esetleges válaszokat.


16f


2017. aug. 18. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Biztosan van ilyen lány,de lehet hogy személyiségre meg nem tetszene neked:D.Nekem már többször is volt,hogy ismertem egy lányt aki eleinte nem is jött be, de miután megismertem, beszéltem többször vele, beleszerettem.Most is egy ilyen lányba vagyok szerelmes, nagyon furcsa visszaemlékezni, hogy eleinte álmomban se tudtam volna elképzelni magam vele
2017. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A kicsit örültben nem vagyok biztos 😅

Nem vagyok túl beszédes, de ha van téma, és megtalálom a közös hangot a fiúval akkor jól eltudok beszélgetni.

Más minden rám jellemző, még az alacsony szemüveges is 😄

16/l

2017. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen lány rengeteg létezik :) Én is lennék ilyen (vagyis vagyok, de barátom még nem volt) és szerintem nincsenek nagy elvárásaid. Keresd tovább az "ideálod" csak lehetőleg élőben. Ott talán már elsőre tudni fogod, hogy ki az, akivel megpróbálnád :)
2017. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Most egyáltalán nem akarok ismerkedni, de azért ne add fel 😊

Csak gondolatam szólók hogy van remény 😉

2017. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Énis ilyen vagyok de nagyon ritka, hogy a szemüveges alacsony jelzőket valaki keresse. Van remény !!

Amúgy ilyen lányokat szerintem nem az internetet fogsz találni. De sok sikert!😁

2017. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
165 cm?
2017. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Life10 válasza:
Te most tökéletesen leírtad a barátnőmet xD
2017. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Life10 válasza:
Nem fura hogy eddig rajtam kívül csak lányok írtak xD
2017. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztosan létezik ilyen lány. Idővel meg fogod találni, én bízom benne. Egyébként én is egy álomvilágban élek azzal kapcsolatban, hogy milyen lenne számomra a "tökéletes" fiú. :D De ezek az elvásárok talán idővel lecsökkennek és már az is elég lesz, ha 1-2 jó tulajdonságot vélünk felfedezni az illetőben. :)
2017. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Alacsony vagyok.Es neha hordok divatszemuveget.Az szamit? 😅


Tokeletesen leirtad a belso tulajdonsagaim. 😁

Bar most ezt irom,de lehet neked mast jelent az "orult" mint nekem.Szoval erted :D

2017. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!