Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki nem szépség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesensegítek0137 kérdése:

Van olyan lány aki nem szépségre hanem személyiségre hajt? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 21:21
 1/9 anonim válasza:
41%
Miért ne létezne?Ha ezt én kérdezném hogy létezik e ilyen fiú akkor kitörne a III. Világháború😂
2017. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jól mondod 17.én tényleg kitör a 3.dik világháború.
2017. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Egyik se szépségre hajt, hanem férfiasságra.


Azt hogy mit jelent férfinak lenni, neked kell kiderítened.

2017. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Számít a külsőség, akárki akármit mond :)


De nem 100%-ban.


Első dolog ami kiderül rólad az, hogyan is nézel ki.

2017. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
43%
Persze, hogy létezik. Én is ilyen vagyok. :)
2017. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Egy ferfinek nem is kell szepnek lennie... eleg ha csak apolt, furdik, jo illata van, es van egy stilusa, meg egy megnyero szemelyiseg es a vilag legszebb lanyat is megkaphatja :)
2017. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Egy kapcsolat csak akkor működik, ha a két fél hasonlít egymásra, közös célok, közös mentalitás, gondolkodásmód. Természetes, hogy a lányok ezt keresik egy fiúban. Jó, mondjuk a tini lányok inkább a szépségre (értsd: divatra) mennek, de idővel mindenki rájön erre.
2017. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár nem örülök neki...:D
2017. máj. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én írtam az 5. választ, és már több üzit is kaptam azóta. Lécci ne írjatok, én már megtaláltam a (nem annyira szép) páromat, akiért odavagyok. :)
2017. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!