Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán létezik ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán létezik ilyen lány?

Figyelt kérdés

Általában az ilyen leírások a külsővel kezdődnek, de az nekem nem nagyon számít, ami meg igen az az arc meg a szem, de azt úgyse lehet leírni. De ha muszáj mondani valamit akkor szeretem az alacsony meg a szemüveges lányokat. :D


Szóval itt kezdődik a rész amiben nem vagyok túl biztos. Nem tudom miért, de egy olyan lányt képzelek el "ideálként", akit még senkiben se találtam meg. Kicsit őrült, aranyos, de persze ezek mellett komoly, ha kell, amellett hogy a barátnőm a legjobb barátom is, kedves, bújós, romantikus.


Hát, őszintén szólva nem sikerült nagyon szavakba foglalni. :D Meg persze tudom, hogy ez nem így működik, és semmelyik fenti pontot nem várom el, ez csak ilyen "ha egy tökéletes világban élnénk" gondolat.


Na jó, nem rágódom többet ezen a kérdésen, itt ülök egy ideje felette, mondjuk őszintén szólva nem is tudom miért írom ki egyáltalán. :D Azért köszi az esetleges válaszokat.


16f


2017. aug. 18. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Te, ez harley quinn, mert kicsit őrült, aranyos, elvégre pszichiáter is, mint lehetett látni a filmbe vannak érzelmei :D
2017. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Eddig ràm is igaz a leírás, bár belső tulajdonságokról nem írtál sokat.

14/L :)

2017. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amikor meglattam az "alacsony, szemuveges" szavakat nagyit neztem... Es amiket irtal igazak is ram, de van boven mas tulajdonsagom is. Nem azert irtam, hogy ismerkedjunk, de most lelket ontottel belem, es mar arra is latok eselyt hogy nem a 14 macskammal fogok meghalni. Jofejnek tunsz, sok szerencset ;)
2017. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: hé, 14 macskával meghalni én tervezek, azt hagyd meg nekem! :D


Amúgy meg... Mindig van remény, amíg léteznek ilyenek, mint a kérdező, hogy fiúként nem csak a külsőségekre mennek és értékelik a romantikát. (Egyébként #3 vagyok)

2017. aug. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok, csak nem szemüveges :D van remény, nyugi ;) 15/l
2017. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Minden csajnak van vicces és őrült oldala is csak vannak olyanok akik ezt nem mutassák ki.. Pl az általánosban volt egy nálam fiatalabb csaj (én akkor lehettem 7-es ő meg 5-es) nos a haveromtól kérdem (aki már 8-os volt) hogy hallod ez a csaj mindig ilyen nyugodt bamba és csendes?? Azt mondja háá hool... ő a szomszédom..minden nap a háztetőn mászkál 😂😂😂😂😂😂 szóval a csaj csakis a suliban volt olyan ,közben meg őrült otthon.. meg az annyával is csunyán beszélt elvileg 😂😂🤣 Nekem is olyan csaj kell aki tud nevetni de komoly is tudjon lenni.. De szerintem a szingli fiúknak is ugyan ilyen csaj kell akit ki keresünk :D .. amúgy semmi különleges nincs abban hogy tud komoly vicces és őrült is lenni...csak az őrültet ne vigye túlzásba pl a háztetőn mászkálni mint a pókember :D :D akkor tényleg very crazy girl..🙃🤡 19f
2017. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14# nyugi, en ugyis inkabb kutyas vagyok😃
2017. aug. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!