Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek, milyen a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek, milyen a lány ideálotok? Hátrányok a lent leírtak?

Figyelt kérdés

Belső, esetleg külső tulajdonságokat is írhattok.


Hátránynak tartsátok, ha egy lány kisebb 160cm-nél?

Szeplős lányok ÁLTALÁBAN bejönnek-e?

Zavar ha a lány nem sminkeli magát?

Inkább belső vagy a külső tulajdonságai fontosak a lánynak?


2017. okt. 2. 21:39
1 2
 11/15 highsc ***** válasza:

Nekem fontos belsőre, hogy kedves legyen és ne legyen mindig kedvetlen, ne keljen mindig noszogatni. Bár nálam megy egy kötelező dolog, de az se hátrány ha jó a humorérzéke és lehet vele akár beszélni komoly dolgokról is. Esetleg tudatosítja magában, hogy ha én meghalgatom a gondjait és segíteni próbálok neki az úgy az igazi ha oda-vissza megy, szóval értékeli az ilyen gesztusokat. Ami még fontos, higy ha baj van a kapcsolattak akkor meg lehessen beszélni azt is, ne egyből rohanjon.


Külsőre én speciál szeretem ha valaki sportos, és ez nem is feltétlen a természeti adottságokon mullik hanem azon, hogy a lány hajlandó-e sportolni. Nekem a vékonyabb lányok jönnek be, de az sem árt ha ennek ellenére domborodik ahol kell. Persze ez idővel kialakul ha most nem is annyira kerek meg nagy ez meg az akkor majd az lessz, főleg ha nem lusta az ember és sportol. Testmagasság az kb 150-180cm között, bár a legideálisabb szerintem a 160-170cm. Arcra.. Hát ezt nehéz maghatározni. A szeplő tud aranyossá tenni egy lányt, de ha nagyon sok van az már nem annyira szerencsés. Szemüveg nem nagyon számít, úgy sincs mindig az emberen. Smink az nem akkora baj ha van egy pici, de azért ne legyen annyi a vakolat mint a falon. Kb ennyi, remélem segítettem.

2017. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az,hogy alacsony se nem előny,se nem hátrány nekem

H

2017. dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az,hogy alacsony se nem előny,se nem hátrány nekem

Hát,már volt egy lány,aki nagyon bejött és neki voltak szeplői és kicsit sem zavartak,sőt.. :D

Nem zavar,mert felesleges 2 kg sminket az arcára rakni

Ami nekem fontos,az a stílus.....nem azt mondom,hogy hordjon drága ruhákat meg stb,de legyen valami stílusa neki.Belsőről meg annyit,hogy azért legyen megértő és ne lógjon nap 24-ben a nyakamon..senkinek nem jó,ha állandóan a nyakában lógnak..

2017. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Külső nem lenne lényeg, nem szinte félmeztelenül magát mutogató ribi, stb stb. Magyarán olyan ami ebbe a világba szerintem nincs
2018. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként végre egy normális válasz! Nincs olyan hogy ideális, de a lent leírtak már félig össze is tesznek egy nagyon jó csajt :)
2018. szept. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!