Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek, milyen a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek, milyen a lány ideálotok? Hátrányok a lent leírtak?

Figyelt kérdés

Belső, esetleg külső tulajdonságokat is írhattok.


Hátránynak tartsátok, ha egy lány kisebb 160cm-nél?

Szeplős lányok ÁLTALÁBAN bejönnek-e?

Zavar ha a lány nem sminkeli magát?

Inkább belső vagy a külső tulajdonságai fontosak a lánynak?


2017. okt. 2. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavaró annyira ha alacsony, sem hátrány sem előny NÁLAM a szeplő, dehogy baj ha nem sminkeli magát, mindkettő ugyanolyan fontos
2017. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Hát nekem elég ha van puncia nem vagyok valogatos
2017. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Először válaszolok az alkérdésekre:

1 - nem gond, ha alacsony, pedig magas vagyok.

2 - nem szoktak, mert ritka, hogy "szépnek" látom a szeplőt, mert sokaknak erősen látszik, ha csak enyhén látszanak, akkor viszont sokat dobnak (szerintem) a külsőn.

3 - elvárás, hogy ne sminkelje magát (corpse painten/egyéb elvont festésen kívül)

4 - mindkettő ugyanolyan fontos számomra.


Belső:

Kér elvárásom van, de azok nagyon nagyok manapság, az első az, hogy tudjon nagyon...nagyon...NAGYON erősen szeretni, a tipikus #haláligésazutánis és a #haegypercreiselhagyszkinyírlak szeretet elvárás nálam, amiket animékben/horrorokban lehet látni.

A másik, hogy legyen kommunikatív velem, ne fogóval kelljen kihúzni belőle a szót, és elfogadja a véleményem akkor is, ha nem egyezik az övével.


Külső:

Legyen vékony és sportos, valamint viszonylag erős, hogy bírja a mozgást.

Ideál szerint a szőke haj és kék szem az etalon, de okoznak meglepetést a barnák is, szóval egyáltalán nem lényeg, az összkép kell, hogy megfogjon.

2017. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
71%

Nekem személyszerint nagyon bejönnek az alacsony lányok, szerintem nagyon aranyosak. A szeplővel sincs alapvetően semmi bajom, sőt, amíg csak mértékkel, vagy vörös hajjal, szerintem az is nagyon szép.


A sminkről meg annyit, mindenki jobb szereti, ha azt a terméket látja, amit megvesz. Sokkal szebb egy lány ha természetesen szép, mint sminkkel tudna lenni.

2017. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Az alacsony lányok kifejezetten bejönnek.

A szeplő is bejön.

Örülök,ha nem sminkeli magát.

Mindkettő nagyon fontos.

2017. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

A párom az ideálom :D Egyébként a husis testalkatot szeretem nagyon. Jó, ha van fogni valamit.

Belső: Szeressen, fogadjon el, legyen vicces és néha komoly is, szeresse az állatokat, nagyjából szeresse azokat a zenéket vagy legalább viselje el azokat amiket hallgatok, érdeklődjön felőlem meg valamelyest a családom iránt is. Nagyjából ezek.


1. nem tartom hátránynak

2. engem nem érdekel, hogy szeplős e vagy sem :) De ha lenne a páromnak akkor is szeretném :)

3. Egyáltalán nem zavar. Párom is csak akkor szokott, ha nagyon muszáj

4. Belső értékek nekem sokkal fontosabbak.

2017. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mádár0218 ***** válasza:
37%

Én pl szeretem az alacsony lányokat mert aranyosak főleg amikor mindig mondják hogy alacsonyak és szomorúak :D Pedig így aranyosak :D


- nincs velük problémám, de nem pont az ami bejön

- nem nem zavar

- mind2 szerintem


Külső:


- 150-170cm

- Karcsú alkat

- szemüveges

- színes hosszú haj (vörös, zöld,kék, KÉK)

- közepes, tenyérbe illeszkedő mell

- szép láb és jó segg


Belső:


- okos, persze nem okoskodó meg a világegyetem létezését tudó személy

- komoly/vicces : lehet vele komolyan is beszélgetni , de viccelődni is (szarkazmus viccek, stb.)

- kicsit őrült

- kedves

- romantikus

2017. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Dömök Martin ***** válasza:
70%
A nem sminkelés nálam elöny.A szeplővel nincs baj ha megy a bőrszínhez.Én nem szeretem az annyira alacsony lányokat de meglehet szokni
2017. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
ezek alapján bejösz főleg ha nem sminkeled magad
2017. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat^^
2017. okt. 7. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!