Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most jelent valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most jelent valamit? Továbblépjek? Hagyjam őt? Többi lent!

Figyelt kérdés

Még csak 16 éves, fiú vagyok, de nem ezért került ebbe a kategóriába a kérdés...a barátnőmmel háromnegyed éve szakítottunk és utána jó pár hónapig nem beszéltünk...mostanában az utolsó két hónapban, rám írt, hogy hiányzik nekem, mindent megbánt, és szeretné visszacsinálni a régi dolgokat...csak éppen most nem teheti meg, mert mást szeret...viszont, kettőnk között most is van még mindig valami, mert tegnap találkoztam vele a buszon, mikor épp szálltam le...és azt hittem elsírom magam! Olyan rossz volt szomorúnak és furának látni :( Meg utána még fél órán át remegtem, mert annyira nem vártam, hogy nem is tudtam feldolgozni.. Már tettem azért hogy túllépjek rajta, de vagy ő vagy én írok neki...:( Nem tudom a dolgot hova tenni, hogy most komolyan gondolja vagy csak ugratni szeretne...? De így nagyon nyugtalan vagyok!

Nagyon jól esne hasznos, építő, tanács, válasz!

Előre is köszönöm!



2017. szept. 30. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"rám írt, hogy hiányzik nekem, mindent megbánt, és szeretné visszacsinálni a régi dolgokat...csak éppen most nem teheti meg, mert mást szeret."- ez nagyon gyanús. Neharagudj,de szerintem nem gondolja komolyan,vagyis hogy van az,hogy mást szeret de téged akar?
2017. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom... ezt én is furcsálltam...de érzem rajta, hogy hiányzom neki! Nekem is nagyon hiányzik ő, nagyon különleges volt a kapcsolatunk és azért szakítottunk, mert tapasztalatlanok voltunk és egymást rontottuk el...de már én is mindent másként csinálnék :(
2017. szept. 30. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
ígyis-úgyis hagynod kell,mert mást szeret,majd ha komolyan akarja s teheti is,akkor keressen,ez így hülyeség volt a részéről. szerintem.
2017. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet...Nem tudom! A barátaim is ezt mondják...
2017. szept. 30. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha visszaakar kapni téged, akkor valószínű, hogy kellesz neki. Igazából ugyan így voltam mint te. Beszéljétek meg, hogy mi legyen kettőtökkel. Újra kezditek, vagy sem :)
2017. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom...de addig nem szeretném megrontani a kapcsolatát, amíg van neki! Lehet hogy magát is becsapja és nagyon is boldog a mostanival is! Azt szeretném, ha igazán kellek neki, akkor jöjjön és ő mondja meg, de én addig hagyom..
2017. szept. 30. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
így a helyes,ha igazán kelleni fogsz neki,akkor majd megint felkeres.
2017. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is...semmi közöm a kapcsolatához és majd ő remélem érezni fogja, hogy valóban hiányzok e annyira...Nekem is csak akkor van esélyem, arra, hogy megtalálom benne megint azt amit régen. Addig meg élem az életem és majd ő és az idő eldönti, hogy mi lesz.. Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!