Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelenthet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelenthet az amit csinál?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a legtöbb válaszoló szemétnek fog tartani de a segítségeteket szeretném kérni. Van egy barátnőm akivel sokáig jól megvoltunk de aztán elkezdtünk elég sokat veszekedni. Egyik este egy évfolyamtársammal álmodtam aki emiatt megtetszett (ne kérdezzétek miért ment én sem tudom). Kb 2 hét szenvedés után leírtam a lánynak hogy ezt történt de erre az üzenetre nem kaptam tőle választ mostanáig se. Eltelt a nyár és barátnőm is és én is azt vettük észre hogy engem szokott nézni szünetekben. Barátnőmet is nézte párszor de rá egyszerűen máshogy néz (olyan kicsit megvetően) rám meg olyan számomra érdekesen mintha szeretne valamit. Suliban nem szól hozzám de a múltkor amikor találkoztam vele az utcán mosolyogva köszönt rám. Abban szeretném kikérni a véleményeteket hogy vajon miért csinálja ezt. És hogy ha szeretne tőlem valamit miért nem ír rám esetleg jön oda amikor egyedül vagyok. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2017. szept. 29. 23:51
 1/2 anonim válasza:
100%
Valószínűleg szimpatikus vagy neki, esetleg tetszel neki. Lehetséges hogy, azért nem nyit feléd, és nézi a barátnőd mert tart tőle. Szabály, hogyha valakinek barátnője van, akkor nem zavarunk bele, ezért figyelhetett, és mosolygott rád, amikor nem volt ott a barátnőd. De az is lehet hogy csak barátkozik. Remélem segítettem.
2017. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elsőnek- Köszönöm a gyors válasz és igen igazad lehet. Próbáltam neki célozni hogy írjon pl olyan képet raktam ki amit csak ő látott hogy írjon valaki de nem használta ki. Még egyszer köszönöm a válaszod :)
2017. szept. 30. 00:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!