Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, egy srac mikor csinal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, egy srac mikor csinal ilyet?

Figyelt kérdés

A suliban az udvaron voltam par baratnommel es egy random srac odajott hozzank es elkezdett igy kifejezetten tolem dolgokat kerdezgetni hogy miota jarunk a suliba meg ilyenek mert o meg nem latott minket..meg meselt igy tenyleg tok random dolgokat es mint akkor mondta o iden lett 11.es es most 18 eves..en ekozben 8.os vagyok, de o valoszinuleg 9.esnek nezett..

Foleg fiuk velemenye erdekelne, hogy ha ti lennetek a srac helyeben, akkor mi vett volna ra titeket arra hogy egy minimum 3 evvel fiatalabb lanyhoz odamenjetek?

Elore is koszi a segitseget:))


2017. szept. 11. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem látszik rajtad, hogy 3 évvel fiatalabb vagy. Meg nem számít sokat, ez jó korkülönbség.


Egyébként nyilván tetszettél neki, ennyi a történet. És volt mersze odamenni hozzád. Úgyhogy hajrá, sok sikert! ^^

2017. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem felállt a kukija rád és ez váltotta ki ezt a folyamatot belőle.
2017. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utobbinak adom xdxdxdxd valszeg izgatott volt UGY hehe nem baj Az mindenkivel előfordul begyütté neki. Ennyi
2017. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DollarDog ***** válasza:

#3 nem vagy te egy kicsit hiperaktív? :D

Amúgy mi vett volna rá hogy odamenjek egy nálam fiatalabbhoz? Ha tetszik akkor megpróbálom! Ennyi! Barátnőm is fiatalabb nálam! Találkozgattunk, nekem nagyon tetszett, mind külsőre, mind belsőre megfogott, és ezek szerint én is őt!

2017. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem értem az embereket, millió kérdés van arról, hogy a srácnak tetszik egy lány, és hogyan szólítsa meg.

Az esetek 90%-ában az a válasz, hogy menjen oda hozzá és beszélgessen a lánnyal.

Most a sár odament egy lányhoz aki tetszik neki, próbált beszélgetni vele, és egyből le van szólva szerencsétlen, hogy biztos kanos volt, meg csak dugni akar.

Most akkor mi van? Menjen oda és beszélgessen vagy ne? Ezért nem tudják sokan eldönteni, és ezért nem mernek kezdeményezni sem a fiuk (legalábis a többségük), mert ha odamennek is egyből ez lesz, hogy biztos csak szexre kellesz, semmi másra.

Mint ha már ismerkedni sem lehetne, fiú nem szólhatna nyilvános helyen lányhoz :D Kész röhej az egész :D


Kérdező, a srácnak valószínű tetszettél, és ismerkedni ment oda. Ha neked is tetszik, akkor "adj neki jeleket", beszélgess vele Te is, ismerkedjetek.

Egyébként én sem tudom eldönteni, hogy egy lány 14, 16 vagy 17 éves-e :D Egy 20 évest már megkülönböztetek egy 15 évestől, de ha egy kicsit idősebbnek nézel ki a korodnál (vagy épp fiatalabbnak) akkor ezt így nem lehet megmondani. Egyébként 3 év nem sok

2017. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Embik arra irtam h harom ev hogy o ezt hitte, de ez sajnos valojaban 5 ev..:/ vagyis igy nezve (marmint ebben a korban 5 ev meg rengeteg:(( ) mar nem is olyan valoszinu ez az egesz 'bejovok neki' dolog://
2017. szept. 11. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozik nálad szvsz.Egyik haverom is ezt csinalja/csinálta egyik csajjal az osztályból:DD
2017. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!