Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinál ilyet egy lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinál ilyet egy lány?

Figyelt kérdés

tegnap megismerkedtem egy lánnyal személyesen. Beszélgettünk, persze főleg ilyen általánosabb dolgokról egymásról. Be is mutatkoztunk egymásnak, szóval a nevemet tudja ő is.

Mondom bejelölöm facebook -on, mert mért ne.

Tegnap este jelöltem be, de nem jelölt vissza, pedig gondolom fent volt már azóta.

Úgy éreztem beszélgetés közben, hogy nem vagyok neki ellenszenves, sőt...

De akkor mért nem tud legalább visszajelölni? Személyesen máskor nem igazán fogok vele találkozni, szóval az is kiesett.


2016. jún. 27. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg indoka lehet annak hogy miért nem jelölhetett vissza. Például hogy nem jelezte neki a telefon vagy hogy tényleg azóta nem is volt fent. Nem ismered úgy igazán, szóval nem tudhatod hogy még is mennyit időzik fent. Ha pár nap múlva se jelöl vissza, érdemes lenen rá írnod:). Ezzel veszíteni semmit sem fogsz.
2016. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én úgy érzem,hogy már sajnos nem fog visszajelölni. :(
2016. jún. 27. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!