Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lány mit csinál? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány mit csinál? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány. Osztálytársam. Mostanában tök jóban vagyunk, sokat dumálunk és nagyon bír engem. De van egy másik fiú az osztályomban akivel régebb óta joban van, de én utálom, mert egy arrogáns pénisz.

A lánynak mondtam sokszor h én azt a fiút nem bírom, és ő is azt mondja h nem bírja, idegesíti, egy nyomorultnak tartja, de reggelente együtt jönnek suliba, hétvégente találkoznak... A fiú látványosan nyomul rá, fogdossa, rá van akadva, és arra is azt mondja h idegesíti, de nem tesz különösebben ellene. Akkor most mégis bírja? Akkor nekem miért mondja h nem?



#lány #fiú tiv tivy
2016. ápr. 25. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

hát annyi a probléma hogy 15 éves retek lehet :D

küldj rá egy tolót hagy szökjön a málna

2016. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez így szokott lenni. Hiába utálják, hogy arrogáns, nem tesznek ellene. Nagyon sok ilyet láttam már.


Mások előtt le is tagadják, hogy jóban vannak, de mégis jóban vannak velük. Szerintem valamennyire tetszik neki, de ez nem biztos.


19F

2016. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

arrogáns pénisz

:DDDDd

2016. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem ne beszélj többet a csajjal. Lehet a hátad mögött meg rólad mondja ugyan ezt. Óvakodj az ilyen emberektől.
2016. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ehh én most lánykén a csajt védem! Szerintem bejön neki a srác, vagy bejött neki, de veled jóba akar lenni és akit nem bírsz azt ő se...mert ettől te "jobban" érzed magad. A csaj szerintem össze van zavarodva! Ne akadj fent ezen, mi lányok zavarosak vagyunk...nem is kicsit a csajszi szerintem nem tudja pontosan, hogy mi van...


UI: az is lehet, hogy a csaj csak egy rossz szuka és két helyen nyal, miközben csak köpködni tudd! légy óvatos vele és ne foglalkozz ezzel, hagyj neki időt, hogy megértse mi is van


Sok sikert! ;)

2016. ápr. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
kulcsszavak tiv tivy XDD MÍÍVAN NEGATÍÍÍÍV?
2016. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
MIIIIVAN arrogáns pénisz? Mi van?
2016. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!