Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinál ilyet ha barátnőj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet ha barátnője van?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársam aki korábban (is) tetszett nekem és én is neki, nagyon perverz fiú és volt többször is hogy fogdosta a fenekem/ ráütött... én cserébe tökönrugtam vagy pofanvagtam de mégis csinálja és van barátnője...

És az is érdekes hogy nincs is jó alakom , a seggem sem jó mégis csinálja meg perverzkedik...

volt hogy felemelt és elültetett egy asztalra és mondta hogy csináld

Szóval ez egy elég óvodás szint de amikor nincs Kanos kedvében tok normálisan el tudunk beszélgetni...

De akkor sem értem hogy miért engem kell fogdosni ha a barátnőjét bármikor megfoghatja?!

15/F 15/L



2017. aug. 7. 14:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Leultetett* 😂
2017. aug. 7. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pszichopata. :D

Majd kinövi. Idővel nem lesz ennyire perverz. Addig meg el kell viselned.

Egyébként, ha határozottan szólsz neki, hogy hagyd abba akkor lehet nem fogja többet csinálni.

2017. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szoktam ilyet csinálni. Teljesen más típusú vagyok, én tisztelem a nőket és a régi módszereket alkalmazom: virág és bon-bon.
2017. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Talán azért csinálja, mert látja hagyod neki...
2017. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
arra nem gondolsz hogy dugni akar Tégd???????
2019. febr. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!