Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet egy lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy lány? Nem gondolja, hogy nekem ez fájhat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik. Bár még nem vallottam neki szerelmet, úgy szoktam viselkedni vele, hogy abból ha nem is kellene rájönnie, hogy tetszik, de gyanítania biztosan kellene.

Ő viszont nem is mondja azt, hogy "bocs, de nem tetszel" (hogy legalább tudjam biztosra, ne is álmodozzak tovább), viszont nem is úgy visekedik, mintha tetszenék neki. Én szoktam kezdeményezni beszélgetést vele, akkor beszélget is velem, ő viszont nem nagyon kezdeményez, és van hogy hogy sok ideig nem válaszol, tehát egyáltalán nem úgy tűnik, mintha fontos lennék neki.


2017. máj. 7. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan. Lehet sejti, csak varja hogy te mondd el neki. Az meg hogy nem valaszol egybol az hulyeseg. Egy csomo kornyezo tenyezo lehet ami befolyásolhatja. De vallj neki szerelmet lehetoleg eloben es megtudod :)

Szurkolok neked!

2017. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


"Az meg hogy nem valaszol egybol az hulyeseg. Egy csomo kornyezo tenyezo lehet ami befolyásolhatja"


1. Azért nem arról van szó, hogy nem válaszol 2 másodperc alatt.

2. Ha egyszer megtörténik, persze, biztos közbejött valami. De ha többször?

2017. máj. 7. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,hogy nem akarja felhozni a témát amíg te nem teszed.Vannak olyan lányok akik nem írnak rá fiúkra elsőként.Viszont az,hogy nem hozza fel lehet azért:1.nem akar tőled semmit,és kényelmetlen lenne neki a téma.2 úgy gondolja,hogy megvárja amíg kezdeményezel.
2017. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Figyelj, ha nem ír rád és lassan válaszol délután aktív akkor egyértelműen nem jösz be neki! Ne álmodozzatok, egy nő nem egy komplex egyenlet, hogy "több tényező befolyásolhatja". Nem!
2017. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Drága... Rosszul esik?! Mert mit kéne csinálnia? Szerelmet vallania? Ha egyáltalán tudja... Ő is kérdezhetné ugyan ezt. Amúgy is... Lehet várja, hogy kezdeményezz. Elvégre férfi vagy, nem?
2017. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Drága... Rosszul esik?! Mert mit kéne csinálnia?"


1. Ha nem tetszem neki, elmondania ezt.

2. Ha tetszem neki, akkor meg ő is kezdeményezhetne. Nem többet, mint én, szó se róla, hogy ezt elvárnám, csak kb. ugyanannyit.



"Ő is kérdezhetné ugyan ezt."


Nem, nem kérdezhetné, mert mint írtam, én szoktam kezdeményezni nála beszélgetést.



"Ő is kérdezhetné ugyan ezt."


Elvégre a XXI. században élünk, és mindkét félnek ugyanannyit kell tennie a kapcsolatért, nem?

2017. máj. 10. 18:52
 7/7 anonim válasza:

A helyzet az, hogy nem. Egy fiún/férfin a nők még mindig sokra tartják a kezdeményezést, mert ebből kiszűrődik, hogy kinek van önbizalma. Amennyiben ez nincs, akkor lőttek az egésznek.

A másik dolog pedig, miért utasítana el, ha nem tiszták a felé irányított intencióid. A nők nem tudják mit akarsz, max sejtik, de ezzel egy férfi sem menne semmire.

2017. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!