Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nyitottabb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nyitottabb a fiukkal?

Figyelt kérdés
Mar evek ota mikor egy buliba kerulok mindig csondbe leszek amikor fiutarsasagba keveredek,a baratnoim meg persze tokre jol erzik magukat a tobbi fiuval meg eldumalgatnak en meg valahogyan nem tudok kinyogni egy ertelmes mondatot mondatot.Pl multkor volt egy buli es a legjobb baratnommel mentem es megtetszett egy fiu nekem a baratnomhoz es hozzam odajott es elkezdett dumalni aztan enis csatlakozni akartam de valahigyan nem tudtam kozbeszolni de a baratnommel meg tokre jol elvoltak engem is bele akartak vonni a beszelgetesbe de valahogyan sosem ment csak par mondat de nem voltam tul erdekes a fiu szamara..inkabb a baratnom jott be neki mivel hat o vicces es szorakoztato en meg nem tudok az lenni fiutarsasagban.Lanyokkal ha veluk vagyok en vagyok a legviccesebb mindenki rajtam meg a poenokon nevet tokre jol elvagyok veluk.De ha mar ott egy fiu mintha megnyomnanak nalam valami féket..'most is ennek a fiunak eloszor en tetszettem vagyis emgem nezett ki mert elobb velem beszelt de mivel alug tudtam valami ertelmeset kinyogni inkabb a baratnommel ismerkedett,de vegulus egesz ejjel beszelgettek meg osszehaverkodtak es ennyi lett.De akkor is zavar hogy nekem nem megy ez az egesz a fiukkal:(( 1db fiubaratom van,o meg inkabb ilyen lanyosabb szoval vele elvagyok mer rnem olyan mint egy fiu aki mellett nem megy a beszed.Ja es ha olyan fiuval kell beszelni aki bejon annal megnehezebb..mit tegyek ez ellen?:(
2017. aug. 30. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:

17/L 172cm

ha fontos:D

2017. aug. 30. 22:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahogy beszélgess fiúkkal hogy hozzászokj
2017. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj neten ismerkedni,akkor hátha nem leszel annyira szégyenlős :)

17/f

2017. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen szerezz fiú barátokat, úgy könnyebb lesz elbeszélgetni a kiszemeltekkel is. Én se nagyon tudtam akkor dumálni mikor régebb ott volt a kiszemeltem is de idővel rengeteg fiú barátom lett akikkel lazán el tudok beszélgetni. Mostmár a kiszemeltekkel is könnyen elbeszélgetek
2017. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kerüld a bulit, láthatóan nem neked való. Nem bántásból mondom.

Buliban ismerkedni amúgy sem lehet normálisan. Felszínes ismeretségeket szül, csókot, szexet, de nem itt fogod életed párját megismerni. Buliban olyanok ismerkednek, akiknek megy. Neked nem megy és nem is ott kell elkezdeni. Gyakrolatilag bárhol lehet.

2017. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!