Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék fiúkkal ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Leginkább neten, mert ott könnyebben megy az ismerkedés, aztán hátha sikerül vele találkozni is :D

17/l



2017. jún. 16. 18:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mindenütt ahol sörözni lehet, főleg kocsmákba! :D
2017. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem igen járok kocsmába, ha igen akkor is haverral, és nem iszok :D
2017. jún. 16. 18:19
 3/23 anonim ***** válasza:
Keszulj, hogy ezzel a kerdessel olyan mintha felraktal volna valami hirdetest, tomegevel fognak radirni innen.
2017. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Rendben, én fel vagyok készülve xd
2017. jún. 16. 18:29
 5/23 anonim ***** válasza:
Amúgy ezerszer könnyebb lenne, ha egy lakhelyet írnál és rádírna aki közeledbe lakik. Nagyon kamunak érzem ,de ha tévedek, akkor mindenképp cserélj facebookot azzal akivel már jobban elbeszélgettél, nehogy meglepetés érjen.
2017. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a jó tanácsot :D
2017. jún. 16. 18:43
 7/23 anonim ***** válasza:
Szűz vagy ?
2017. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Miért változtatna bármit is az hogy szűz vagyok e vagy sem?
2017. jún. 16. 18:52
 9/23 anonim ***** válasza:
Tehát az..amúgy semmit kérdésnek flörtölből fejlődni jó lesz, másra nem igazán . Nem neten kéne ezeket a dolgokat intézni. Szerintem te is tudod de ezek fantom szerelmek...érezd a másikat ne csak lásd. Érezd amit mond, érezd ahogy esetleg szexeltek ezek csak játszani jók...
2017. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Gondolom ez egy felhívás a gyakoris fiúk számára, szóval írj Magadról egy rövid jellemzést. :D Ha nem, akkor írd a végére, hogy nem kérsz privátot, mert így csórikáim besülnek. :D
2017. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!