Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ez van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ez van velem⬇️⬇️⬇️?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jóban vagyok de még nem tetszik (legalább is szerintem) de régen tetszett. Mindig vele szoktam álmodni és nagyon szép is meg minden tök jó benne. Én szívesen osszejonnek vele! Mert örülnék ha lenne barátnőm. Mit tegyek??

2017. aug. 10. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kezdj el beszélgetni vele már most nyáron, akár hívd el valahová. Ha minden jòl megy sulikezdésre már a barátnőd lesz.😜És addigra már tetszeni fog


Osztálytársak vagytok, vagy egy suliba jártok?

2017. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tetszeni fog

beszélgess vele többet, ismerd meg jobban a szemèlyiségèt

ha ilyen jónak látod, ahogy leirtad, akkor nem lesz vele bajod (és ha vele álmodsz akkor pedig hiányzik

2017. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen egy osztályba járok vele
2017. aug. 10. 15:58
 4/7 Laylah ***** válasza:
100%
Tapasztaltabb fejjel: szerintem nem tetszik neked, csak ő a legesélyesebb, és mindenképp akarsz valakit. Inkább hagyd, legalább a barátságotok maradjon meg.
2017. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem egy baráti viszony felett van de még nem szerelmi
2017. aug. 11. 01:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember ne beszélj már hülyeségeket GET A LIFE!
2017. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
Baráti viszony felett akkor lenne, ha kölcsönösen tetszenétek egymásnak és vonzódnátok egymáshoz.
2017. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!