Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt Menchester-ben? A...

Mi történt Menchester-ben? A többi lent⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés
Hogy volt ez NAGY koncert az One Love Menchester?😉

#Ariana Grande #onelovemenchester
2017. jún. 5. 11:58
 1/8 anonim válasza:
37%
Hát egy brit pasi, akinek a szülei bevándorlók voltak, nem tudom, talán robbantott vagy mi Ariana Grande koncertjén, egy 8 éves kislány is meghalt, meg egy csomó más tinik, szülők is. Állítólag telefonált az anyjának, hogy boccsásson meg neki, az apja visszament, senki nem gondolta volna róla...
2017. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Hogy hogy mi történt,akár melyik oldalon elolvashatod.Volt még egy koncert aminek a bevételét az áldozatok családtagjai kapják meg (ami senkit nem hoz vissza) plussz 15000 ingyen jegy volt fel dobva azoknak akik az előző koncerten nem sérültek meg.De azóta még egy terror cselekmény volt más helyszinen.
2017. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
62%
#1-es vagyok. Én csak azt mondom, amit hallottam, igenis nem veszek készpénznek mindent, amit hallok, és ő azt kérdezte, mi történt, és igen, rendkívül nagy szörnyűség történt, amiért joggal vonjak őt felelősségre, de én ellenben veled, nem általanosítok, nem mondok semmit, amit nem mások mondtak, és főleg nem találok ki semmit, hogy egy kicsikét színezzem a történteket. Mondhatnám úgy, hogy egy muzulmán vadállat g*civolt, akik történetesen 3. világháborút szítanak, de nem vagyok őrült mert ezt senki nem erősítette meg, és trágarságok nélkül is eltudom mondani a véleményem, koszike, erre ugyanis te nem vagy képes(a jelek szerint). A GYIK megmondta, hogy csak a kérdezőnek kell felelni nem reagálni más válaszra, de ebből elég, nem tehetek róla, ha nem tudsz normálisan közölni egy mondatot anélkül hogy mást sértenel. Arra esetleg nem gondoltál, hogy kitudja mibe húzták ők bele, nem mintha érdekelne vagy védeném. Igen, ő egy borzalmas tettet követett el, amit nem kellett volna, árvák, rengeteg halott és tragédia származott belőle, de hát most csak azért beszéljek csúnyán mert nincs szókincsem?:D köszönöm, csak ennyi.
2017. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
1-nek.Érvelj ne abba köss bele hogy írtam egy két csúnya szót,és hogy mi a szabály a gyk-n.Ugyanazt leírtad még egyszer csak hosszabban.Valakit befolyásolnak attól még nem mentesül az alól amit tett.Az indulat ami pedig bennem van ilyen esetekkel kapcsolatban nem ellened irányul,de lásd a tényeket és ne hagyd hogy egy olyan európában éljünk ahol megszokottá válik egy ilyen undorító cselekedet.Nem tudom mivel álltalánosítottam.Azzal hogy leírtam a tényeket?(költői kérdés)
2017. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi történt a te fejedben?A provokátor itt fent ^^^

|||

2017. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönőm a válaszokat.

Ami volt koncert az one love manchaster az ingyenes volt?

Hogy olyan sokan voltak?

2017. jún. 7. 12:24
 7/8 anonim válasza:
50 ezren voltak kb. a One Love Manchesteren. Akik ott voltak azon a koncerten, amelyen terrortamadás történt, azok ingyen jegyet kaptak. A többi jegyért fizetni kellett. 6 p alatt el is fogyott az összes
2017. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
36%

Huhh nem is tudom hogy kezdjek bele nagyon sajnálom ....


sajnos ott voltam a koncerten...

huhh szerencsére megúsztam azzal hogy a kezemet összevarrták de borzalmas hogy benne van a fejemben hogy ott meghaltak ha nem hiszitek akkor valamien szinten nem tudom hogyan csatolok képet a kezemről (privibe) na tehát ugye az volt hogy ott volt a koncert stb az utolsó zene a Dangerous Woman befejeződött elköszönt ari és elengedtük a lufikat mindenki elindult a kijárat felé amikor valami nagyon hangos bummot mindenki pánikolt én ott voltam az előcsarnokban és pont mondtam apának hogy mien szerencsés vagyok hogy el tudtam jönni stb beszámoltam a koncertről ekkor jött a bumm elkezdtem futni de elbotlottam valami (persze h pont ilyenkor... ki is voltam akadva) és akkor úgy estem hogy egy ilye szög elvágta teljesen a kezem ilyen 1.5cm-2cm mélyen ott üvöltöztem amikor végre oda jött egy ilyen "Orvors" (a legrosszabb az egészben hogy ott voltak a testrészek és elkezdtem zogokni nagyon kivoltam még most se tudtam feldolgozni nem nagyon beszélek senkivel se suliban stb de ez ráér a véégn)na szóval odajött egy ilyen orvos és bekötözte de ilyen nagyon szorosan h elállítsa vért apukám megúszta egy láb zúzódással mert ráesset egy ilyen 10 darab csavar vas stb akkor apukám bejött velem a korházba ugye bevittek menető autóval és azonnal össze kellett varrni nagyon kivoltam zogoktam most is sajnos sírok mert nagyon rossz visszagodolni. Utána pár napig bentmaradtam a korházban és utána jött életem legboldogabb és legjjobb napja találkoztam Ariana Grandeval átöleltem és csak annyit mondtam neki h sajnálom uána beszélgettünk egy olyan 5-10 percet és elment a többiekhez utána pár nappal visszajöttem magyarországba a mamákhoz és elmeséltem nekik mindent ugye utána visszamentem manchesterbe mert ott lakom el is mentem a One Love Manchester az is nagyon jó volt utána egy nappal visszamentem a kórházba varratokat kiszedni kiszedték hát annyit mondok hogy nem volt nagyon kellemes de nem is fájt azóta már mindig leveszem a kötést mert azt mondta az orvosom hogy levegőn sokkal jobban gyógyúl azóta ez van most nagyon kivagyok levél írása is közben zokogok (eddig rosszul írtam a zokogok szót bocs mindenkinek) és hát akinek kell valami az privibe!



huhhh :c

2017. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!