Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valakivel hasonló? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakivel hasonló? Mit kéne tennem? Miért ilyen? 😞😓

Figyelt kérdés

A fiu akivel mar kb fel eve beszelek es amugy egy suliba jarunk es ott is talizunk mindig meg ketten is randiztunk mar.

Mindig is azt mondta hogy en nem szeretem mert o nagyon csunya es ot nem lehet szeretni...😒

Pedig en mindig mondtam neki hogy nem csunya es nekem o jon be es szeretem.

Multkor beadta hogy o ezt sose hitte el.

Nekem ez borzasztoan sz*rul esett es nem tudom mit kene tennem ha ugyis azt mondja hogy ezerszer jobbat talalnek nala es nem erti miert ot szeretem.

Pedig kozbe o is szeret engem es mar ossze is jonnenk ha nem ez lenne... csak arra is azt mondja hogy egy ilyen gaz pasival mint o kirohognenek engem....😡 Komolyan minden egyes ilyen beszolasaival felidegesit.

Es tuti szeret mert mondtam neki hogy biztos azert mond nekem ilyeneket hogy lerazzon es elhideguljek tole, de azt mondta hogy ha igy lenne azt megmondana csak hogy o szeret.

Nem tudom hogyan mondjam neki hogy elhiggye fogalmam sincs mar kezdem feladni. Allandoan ezen vitazunk..

Miert van ez? Mit kellene meg tennem?!

(17l 18f)


2017. júl. 25. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy csókolja meg. Sőt, jöjjenek is össze egy eleve szakításra ítélt kapcsolatba egy rinyagéppel, aki nem tudja,hogy kell egy férfinak viselkednie.
2017. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányos és nagyon értékel téged ,bokold sokat és mosolyogj sokat :) , én is voltam igy (csak nem mondtam el :D ) ,őszimte nagyon a fiu , ebből kigyogyulhat igy ne : 1 mosolyogsz neki sokat ,megleped ajándékkal , 2 bokolod sokat , és dicséred hogy ügyes :) , ez a fiu nagyon szeret téged csak hiányzik az önbizalma , ha elveszitene a lepedő elázna könnyekben .... , értékel téged nagyon és az ő szemében te vagy a legesleg jobb , :) , ne parázz kigyógyulhat ebből ha mégsem akkor meg tényleg hagynod kell , kigyógyulási idö : max 2-3 hónap , de lehet akár 1 honap is , írta :egy ugyanilyen betegségben szenvedett fiu aki kigyógyult 2 hét alatt (persze nem voltam ekkora mértékben ) , sok sikert ,sajnállak tényleg ,de gondold át hogy megérie vagy mégsem ;) , sok sikert
2017. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A lány bókoljon a fiúnak. Hát bexarok :D Eszedbe ne jusson.

Az önbizalomhiányt az egyén csak önmaga tudja megszüntetni! Senki más nem. Vannak erre technikák.

Önbizalom nélkül nincs (normális) kapcsolat. Egy ilyen kapcsolatból a kérdező is csak rosszabb állapotban jönne ki, mint ahogy belement.

2017. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!