Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Valakivel fordult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KPetra5000 kérdése:

Mit tegyek? Valakivel fordult már elő hasonló? (többi lent) 12/L

Figyelt kérdés

Először is nem kérem a negatív "túl korai" féle megjegyzéseket, mert nincs szükségem rá.

Egy osztálytársam nagyon tetszik. Március elején kezdtem észrevenni, hogy ő nem igazán tekint rám barátként, de a nagy fantáziámra fogtam. A legjobb haverjai folyamatosan mondogatták nekem hogy oda-vissza van értem. Addig-addig mondogatták, amíg rá nem kérdeztem. A haverjainak igaza volt. De ezzel a témával kapcsolatban csak ennyit beszéltünk. Ez volt úgy másfél hónapja. Azóta is minden nap beszélünk/irogatunk. Nagyon sok komoly témáról beszéltünk, amiket senki másnak nem mondtunk el stb. De egyszerűen nem értem, hogy most ez mi. Nem járunk. Barátok se vagyunk. És azért lány létemre hadd ne én lépjek :D És még ha valamilyen csoda folytán összejönnénk, akkor is félnék a dologtól, mert mindenhol az van hogy "ne járj osztálytársal", amivel valahol én is egyet értek...



2015. jún. 23. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerntem ne parázz :)) Annyit megkérdezhetsz tőle lány létedre, h akkor most mi van köztetek. Mond azt neki, hogy szeretnéd tudni.

Amúgy meg ez az osztálytársas dolog... Nem teljesen hülyeség. De ez inkább akkor jön elő, ha szakítotok (kívánom, hogy ne így legyen:) akkor feszült szokott lenni a légkör az osztályban. Az osztálytársaitok kerülgetik a témát. Burkoltan célozgatnak, vagy megpróbálnak kibékíteni... Ilyenkor kínos.

Ha mind a ketten szeretitek egymast, akkor ne gondolkozzatok már annyit... A leírtak alapján van köztetek annyira jó a viszony, hogy megbírja ezt a kérdést. És vigyázz, ne csak úgy foghegyről fesd oda. Mond, hogy válaszoljon őszintén, és légy komoly :))


Sok sikert, és boldogságot!!!

2015. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl korai
2015. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl korai :)
2015. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Őhm... Penny-ben voltatok már?
2015. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága hely. Lidlit szeretjük. Egyébként nálatok is esik az esső? Olyan hideg lett... :(
2015. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is "jártam" osztálytársal a te korodba:D szakítottunk még volt 2 évünk együtt a suliba de nem bántam meg mert azóta ő a legjobb fiú barátom 17/L
2015. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Azóta történt valami? Milyen lett az utánna levő életed? Azóta elég sok év telt már el! Xd
2019. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!