Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk, lányok, i mit gondoltok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lányok, i mit gondoltok? volt valakivel hasonló? mit akar?

Figyelt kérdés

sziasztok, köszönöm,hogy időt szántok rá elolvasni, a válaszokat előre köszönöm.

van egy fiú, idén lettünk 18-ak, 2 éve ismerem egy fúvós zenekarba járunk, azonos hangszeren játszunk.

ezelőtt, néha barátságos volt, mikor én is úgy közeledtem felé, akkor ö nagyon közömbös lett.

az utóbbi időben azt vettem észre, sokat néz, mikor én is ránézek(nagyon mosolygó típus vagyok) elmosolyodom, és ritkán van arra alkalom,hogy addig nézem, míg ö is elmosolyodik. engem majmol, pl. néha nevetés helyet be tsz-zek, és ezt ismétli, miközben mosolyogva néz. vagy mindig egyenesen ülök, és egyszer csak ö is felhuppan, gőgösen egyenesen ül, szintén engem néz, vagy hasonlóképp majmol engem. vagy ha mástól kérdezem meg az időt: ö is más szavakkal ismétli, vagy esetleg helyesbít. mikor őt nem is kérdeztem. ha ő van a középpontban, provokálja magát, és mikor nevetek engem néz. de mikor szünet van, mégsem jön velem társalogni. akkor lelép a haverjával. nem értem, miért provokálja magát, ha később mással foglalkozik?

válaszokat köszi

18/l



2016. okt. 25. 11:14
 1/3 A kérdező kommentje:

meg annyi lemaradt,hogy egy kocsmás este után hazavitt, ő nem ivott alkoholt, én is csak keveset,akkor megfogta a lábam, és mosolyogva nézett, meg kérdezte,hogy akarok-e még valamit csinálni.mivel ő nem tudott mit mondani,hogy ő mit akarna, úgy voltam vele,hogy félvállról veszi az egészet, és kiszálltam a kocsiból, persze megköszöntem a fuvart.

akkor csak szomorúan nézte az ülést ahol ültem.

(másnap is találkoztunk, egy fellépésen) ott is sokat bámult.

2016. okt. 25. 11:58
 2/3 Quatermain ***** válasza:
100%
Ha jól értem, az a baj hogy nem dugott meg és ő sem tudja igazából mit akar, de te sem tudod mit akarsz. Attól hogy valaki barátságos még nem jelenti azt, hogy szabad préda és onnantól mindent lehet. A hazaszállítós estén arra neked kellett volna lépned és nem neki, ő megkérdezte virágnyelven csak te nem vetted a lapot. Agyilag lehet gyerek még vagy meleg vagy nem akar tőled semmit csak szórakozik. Bármi lehet.
2016. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Produkálja... A lényeg, hogy szerintem szimplán csak kedves és barátságos veled... De az is lehet, hogy többet akarj. Várj és majd kialakul.
2016. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!