Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valakivel hasonló? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakivel hasonló? Mit kéne tennem? Miért ilyen? 😞😓

Figyelt kérdés

A fiu akivel mar kb fel eve beszelek es amugy egy suliba jarunk es ott is talizunk mindig meg ketten is randiztunk mar.

Mindig is azt mondta hogy en nem szeretem mert o nagyon csunya es ot nem lehet szeretni...😒

Pedig en mindig mondtam neki hogy nem csunya es nekem o jon be es szeretem.

Multkor beadta hogy o ezt sose hitte el.

Nekem ez borzasztoan sz*rul esett es nem tudom mit kene tennem ha ugyis azt mondja hogy ezerszer jobbat talalnek nala es nem erti miert ot szeretem.

Pedig kozbe o is szeret engem es mar ossze is jonnenk ha nem ez lenne... csak arra is azt mondja hogy egy ilyen gaz pasival mint o kirohognenek engem....😡 Komolyan minden egyes ilyen beszolasaival felidegesit.

Es tuti szeret mert mondtam neki hogy biztos azert mond nekem ilyeneket hogy lerazzon es elhideguljek tole, de azt mondta hogy ha igy lenne azt megmondana csak hogy o szeret.

Nem tudom hogyan mondjam neki hogy elhiggye fogalmam sincs mar kezdem feladni. Allandoan ezen vitazunk..

Miert van ez? Mit kellene meg tennem?!

(17l 18f)


2017. júl. 25. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki megegyszer mergesen is akar mond el neki hogy szerinted igy jo ahogy van. amugy meg smarold le. ha ezek utan is azt gondolja hogy nem vagytok egymasnak teremtve akkor csak onsajnaltato f as z es orulj neki hogy nem kell vele tobbet foglalatoskodnod
2017. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
lehet fél bemutatni a barátai előtt ..F/22
2017. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De fiuk ti mikor szoktatok igy viselkedni?? Ha szoktatok egyaltalan..
2017. júl. 25. 16:18
 4/13 anonim válasza:
100%
Szerintem önértékelési gondjai vannak amin te nem tudsz segíteni. Szerintem ez egy betegség. Nekem a barátnőm volt ilyen, nem is tudtam megváltoztatni folyton fogyózott és elegem lett ebből és elküldtem. Na az utána történt dolgokat jobb ha már nem részletezzük…
2017. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a negatív önsajnáló jellem téged ki fog készíteni párkapcsolatban. De szó szerint. Ebből úgyis szakítás lesz, ugyanis egy ilyen rinyagép kisifúra nem lehet férfiként és egyenrangú félként sem tekinteni. Párkapcsolatban egyenrangú felek vannak, de ő egyfolytában az értéktelenségének hangoztatásával másodrendűvé tenné magát, szétzilálná a kapcsolatot.

BOldog párkapcsolat egy lendületes, érzelmes, pozitív és önbizalommal rendelkező emberrel lehetséges. Másképp csak támaszkodás lenne. Támaszkodó ember nem lesz boldog.

Ebből szakítás lenne, előre látni.


Viszont neki javasolt szakemberhez fordulni, mert ez csak rosszabb lesz.


Mit kellene tenni? Otthagyni. Mint látod, ő ezt akarja. És a saját érdekedben is, mert téged is meg fog tépázni érzelmileg. Feltehetőleg nem vagy mazochista.

2017. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg igenis akar,csak tényleg nem tudja elképzelni,hogy Ő bejöhet valakinek.

Maradj vele kettesben éa ha tudod kapd le!Ha ezután nem változik hagyd,mert semmi nemlessz belőle.

2017. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeket aranyosak vagytok
2017. júl. 25. 17:27
 8/13 A kérdező kommentje:

Nos leirtam neki mindent oszinten ismet...sokadjara..

Ha erre se ir semmi ertelmeset, en szethullok.

😞

2017. júl. 25. 21:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért hullassz szét?

Felejtsd már el! Látod, máris igazam volt az előbbi kommentemben: meg fog tépázni érzelmileg.

És már el is kezdte. Ha tovább folytatod, akkor megérdemled.

Annyi normálisabbat találnál..

2017. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Majd ha megint elkezdene panaszkodni h o mennyire ez meg az akkor csak csokold meg majd nezz a szemebe es mondd h szereted majs oleled meg szorosan.^^
2017. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!