Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Magas vékony szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Magas vékony szép lányok tényleg beképzeltnek tűnnek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
egoistan fog hangozni de en szerintem meg meg par fiu szertint akikkel besszeltem szep vagyok es jo alakom van.. de sokszor megkapom h bunkonak, bekepzeltnek gondoltak az elejen meg h ok azt hittek h en is ugyan olyan ribi leszek mint a tobbi(pedig egyaltalan nem ugy viselkedem, oltozkodom) tenyleg ennyire a kulso szamit? es a tobsegetek miert nem mer odamenni egy ilyen lanyhoz? pl egyszer volt h ultem a suli folyosolyan tok egyedul le ult mellem egy srac a masik padra.. neha ram nezett.. hat ra koszontem elkezdunk beszelni es kerdeztem h miert nem szolitott meg? azt mondta h nem akart beegni h ha lepatintom mert h nem gondolta h vala is beszelgetni fogok vele.. alitolag mar fel eve bejottem neki de h soha ra se neztem h mindig csak a suli roszfiuira buktam azok meg allandoan korulottem ugraltak.. aztan mondtam h oke h korulottem ugraltak de h en utalom az ilyen nagymeno fiukat.. akik amugy is csak azert voltak korulottem mert en voltam az egyetlen olyan lany a "jo csajok" koreben aki nem fekudt le veluk.. (szerintem 15 evesen nincs itt az ideje foleg nem veluk) aztan teljesen meg volt lepodve.. ti mit gondoltok egy ilyen lanyrol ha pl meglatjatok valahol?

2017. júl. 13. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagyok előítéletes de 3 mondat után tudom kinek kell azt mondani hogy oké szia játsz mással
2017. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 oh ezt teljesen megertem.. de meg csak meg sem probalod jobban megismerni? jo mondjuk van olyan szitu h en se akarok jobban megismerni fiukat mert tudom h csak kihasznalna.. koszi a valaszod.. johet meg..
2017. júl. 13. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit idősebb kategóriából jövök. 21F vagyok, de nekem is vannak hasonló tapasztalataim. Sokszor fordult elő, hogy egy olyan lány, aki teljesen visszafogottnak tűnt, de szép volt, nagyonis beképzelt volt, amikor megismertem. Vannak sokan, akik tényleg jól néznek ki, de nagyon ribizlis kinézetűek, azoknál nem is próbálkozok(nem azért mert nem mernék, hanem, mert beképzelt ribinek néz ki). Meg írtad, hogy a "nagymenő fiúk" vannak körülötted. Emiatt azt hihetki, hogy nem is érdemes nálad próbálkozni, mert úgyis közülük valakivel fogsz összejönni. Szóval nagyon fontos, hogy hogyan öltözködsz, és az is, hogy hogy viselkedsz a "nagymenő fiúk" körébem. Ha nagyon el tudnak szórakoztatni, az nagyon el tudja venni a próbálkozási kedvlt másoknak.
2017. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 igen megertem az alaspontod neked is.. en most ezzel csak arra akartam celozni h kulsorol itel a tobsegetek ugy ahogy te is irtad h aki bekepzeltnek es ribisnek tunik ahhoz ode se mesz.. engem ezek a nagymeno idióták egyaltalan nem erdekelnek mindig is a csondesebb titokzatos fiukat kedveltem akikert kuzdeni kell h megnyiljanak.. ha ezek a fiuk voltak korulottem mindig inkabb csak beszoltam nekik meg kinevettem a szanalmas probalkozast.. mondjuk lehet h ez kívülről nézve ugy tunt mintha nagyon jol szorakoznek veluk pedig mindig probaltam oket lekoptani.. koszi a valaszod ha van meg johet szivesen meghalgatom mindenki velemenyet..
2017. júl. 14. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.A magas vékony szép és beképzelt lányok tűnnek annak. :)
2018. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!