Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen emberek vannak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen emberek vannak?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok! Van/volt egy lány barátom aki szintén 17 éves.. Én nem akartam semmit ettol a csajtol,és erre ma a pasija ezt irta a nekem hogy: "ne irogass a nőmnek te büdös nyomorék" (tudhatja,hogy mozgássérült vagyok) és komolyan elgondolkoztam azon,hogy a mai lányok mennyire agyalágyultan gondolkoznak,hogy képesek egy ilyen alpári baromnak behódolni.. Saját példámból tudom,hogy a mai tizenéves lányok nagyon de nagyon elvannak szállva maguktól,mert megrépázta őket egy ilyen fajta "férfi".Kérdem én hova fog ez vezetni?
2017. ápr. 20. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda, hogy 15 év múlva bedől a nyugdíjrendszer, mert olyan szintű [ez hülyén hangzik] munkáshiány lesz, pont azért, mert ilyen emberek lesznek addigra az "aktív" korban. Szép világ is lesz :D
2017. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nade érted😂 a büdös életben nemvolt közöm a lányhoz,akkor mire ez a nagy pofa?
2017. ápr. 20. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legtöbben ilyenek. Tudom én könnyen beszélek, de ne vedd magadra. Az a srác agyilag egy "nyomorék" ha azt hiszi, hogy ettől menő lesz, hogy a gyengébbet bántja.
2017. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

primitív *insert jelző here*


semmi több. annyit se ér hogy foglalkozz vele.

2017. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsémre én a betegségem ellenére a jo génejim miatt.. izmos vagyok,na meg az edzés.. őszintén szólva előre félek, mi lesz mikor nagyobb leszek, mert én az ilyet ugy ki k.o-zom,hogy a fal adja a másikat
2017. ápr. 20. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
van egy jobb kérdésem: a csávó miért hiszi hogy van közöd a nőhöz? a csaj mondta volna azt? ezen kívül igen, a "keményfiúk" a menők most, akiknek nagy pofája van. sajnos.. és őszintén nem akarom megtudni hogy hova fog vezetni. de meg fogom tudni, mivel fiatal vagyok, még van jóóópár évem ebben az elcseszett világban
2017. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!