Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtható a megcsalás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható a megcsalás?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyok együtt és eddig nem csaltam meg. Azonban néhány hete megismertem egy másik srácot, aki nagyon bejött nekem és két napja egy buli után lefeküdtünk. Már megbántan, nem tudom hogy tehettem ezt, de megtörtént. 19/l

2017. ápr. 13. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem kezdem el hosszasan leírni ,mert szerintem te is tudod. Röviden elég szemét dolog. Korrektebb lenne szakítani ,mert láthatóan nem szereted vagy nem eléggé. Különben nem tetted volna meg.

A részegség (amit ugyan nem írtál de sokan ezzel mentegetőznek) pedig nem kifogás. Attól még az ember nem kerül önkívületi állapotba ,tudja mit csinál.

2017. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Xyz333 ***** válasza:
82%
Nem! Nekem már egy csók se, nemhogy ha lefekszel vele...
2017. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudnám megbocsátani..
2017. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Hogy lenne már megbocsátható ember? Gondolkozzal már... Szegény srác otthon ül, semmit nem tett az ég adta világon csak szereti a barátnőjét, erre te fogod magad és lefekszel egy másik fiúval mert te részeg vagy...Gratulálok!..


Egyébként a válaszom nem, ha nem lett volna egyértelmű.

2017. ápr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te kepes lennel elnezni neki,es megbocsajtani?

Amikor anno osszejotettek nem beszeltetek arrol,hogy kinek mi megcsalas?

Az,hogy ittal,es reszeg voltal szerintem nem jo kifogas.

2017. ápr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám megbocsájtani.
2017. ápr. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kutyabol nem lesz szalonna. Egyszer megtetted, meg fogod tenni maskor is, massal is, valahanyszor eselyed lesz ra.

Ezert nem megbocsajthato.

2017. ápr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te elvárod,hogy ne csaljanak meg,igaz? A barátod is elvárta! Legalább annyi lennyen benned,hogy odaállsz elé és bevallod. Dönteni meg tudni kellene,hogy ki kell.
2017. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan mit vársz tőlünk? Attól hogy pár random ember számára nem megbocsájtható, az még nem jelent túl sokat. Ez csakis a párodtól függ, senki mástól. Mindenesetre mondd el neki. Ha megbocsájt örülhetsz, ha meg nem akkor így jártál. És remélhetőleg tanulsz az esetből. Egyébként én nem tudnám megbocsájtani. De ez nem tőlem/tőlünk függ, mint már említettem.
2017. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!