Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtható a megcsalás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható a megcsalás?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 19 éves és azért kérdezem, mert sajnos velem is megtörtént. A barátommal 1,5 éve együtt vagyunk,az első év nagyszerű volt meg minden, de az utóbbi fél évben hogy egyetemre kerültem megismerkedtem egy fiúval, aki a kezdetektől fogva nagyon bejött nekem. Eddig ellenálltam a kísértésnek, de tegnap buliban részbe alkohol hatására is, de engedtem és a vége az lett, hogy lefeküdtünk. Nem tudom hogy mit csináljak, a helyzet az, hogy a barátomat is szeretem még mindig a történtek ellenére, ezért nem tudom mi lenne a jó megoldás, hogy elmondjam neki, vagy szakítsak vele, vagy tegyek úgy, mintha nem történt semmi.

2017. jan. 1. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
1- es véleményén vagyok...mond el neki konkrétan ne akard fogni semmire...se a piára se a srácra csak te cseszted el...majd ő eldönti mi legyen a kapcsolatotok sorsa...ennyi jár neki...ha mákod van elnézi (remélem nem) ha peched van összeillő tetkókat csináltat veled te mész elsőnek majd ő lelép
2017. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora ribi vagy kérdező. És nekünk ehhez mi közünk van hogy te kinek a farkát simized?


Sajnálom szegény srácot. A helyében tuti hogy nem bocsájtanék meg, bónuszként még nyomnák egy csattanós tenyeres puszit az arcodra.

2017. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nyomnék* bocs
2017. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Könyörögsz bocsánatért, és ha szerencséd van visszafogad.
2017. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne írogass nekem privát üzenetet, a véleményem nem fog változni :)
2017. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Az lenne a legjobb,ha a barátod elé állnál személyesen és elmondanád neki,hogy mi történt.

Szinte teljesen biztos,hogy szakítani fog. De ez van, te rontottad el. De gondolom jobb lesz így, nem lehetett az igazi a kapcsolat, ha alapból másba is belezúgtál és össze is jöttél vele,holott tudtad ott van a barátod is.

Egyébként hogyhogy nem együtt szilvesztereztél a barátoddal?


Ha nem akarod összetörni a srácot,akkor elég,ha annyit mondasz,hogy már az utóbbi időben nem úgy működtek a dolgok köztetek,már nem szereted úgy és mások is érdekeltek,úgyhogy legyen vége. Ha nem akarod,akkor nem mondod el a megcsalást. A te lelkiismereteden múlik. Szerintem megérdemli az igazságot 1,5 év után, de te tudod.De ami biztos,hogy NE tegyél úgy,mintha nem történt volna semmi. Vess véget ennek, nyilván nem szereted már, megérdemel olyan csajt,aki csak rá vágyik.

2017. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

HÁHH


Első nap az évben de már fogom a fejem, hogy egy ribizlivel kell kezdenem a napot kb...


Lődd le magad... Ennyi...

2017. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is mond el neki!

Minél előbb annál jobb. Egyrészt előbb-utóbb úgyis kiderül, másrészt meg neked kell szembenézni a lelkiismereteddel, harmadrészt meg gondolj bele, hogy ha ő csinálta volna ezt .. gondolom te is jobban szeretnéd az őszinteséget.

2017. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezt nagyon beszoptad, sajnos. "a barátomat is szeretem még mindig" miért kell hazudni? Ha mással képes voltál lefeküdni, akkor nem is szereted annyira a (volt) barátodat. Ha van egy kis esze a barátodnak, akkor szakít veled.
2017. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem...


Ha van egy kis esze a srácnak akkor a sárga földig döngöli a lelkét a kicsi jánynak. :3

2017. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!