Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, csak kihasznál, de én szeretem?

Figyelt kérdés

Már teljesen össze vagyok törve, nem tudom, mit csináljak. Eleinte csak barátok voltunk, ő volt az, aki kezdeményezett, én meg persze beleszerettem. Hitegetett, meg is csókolt, mondta, hogy szeret, még sem akar többet kavarásnál. Csak akkor keres, amikor neki kedve van, egyébként mostanában levegőnek néz. Úgy érzem magam, mint akit hülyére vettek, neki ez csak kaland volt, én viszont komolyan vettem és azóta nem tudom elfelejteni. Mit tehetnék?

18/L



2017. ápr. 11. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakítsd meg vele a kapcsolatot!

Tiltsd le fészbukról, de ne hagyd,hogy a nyavajgós szöveggel visszasírja magát. Megfogod és letiltod!

Élőben pedig.....elfordulsz, nem köszönsz. Ha mégis odamenne, közlöd vele,hogy ezért és ezért nem akarsz vele szóba állni.

2017. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd, és ha legközelebb ő teszi, koptasd le. Ha pedig a becsületedet a kukába szeretnéd dobni, és 0 tartást meghagyni, csináld azt amit eddig.
2017. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondta, hogy nem akar többet kavarásnál, szóval idióta vagy amiért elhitted és beleestél. (Tudom, ez nem az emberen múlik)

Viszont igen, két lehetőséged van. Csinálod amit eddig, ha neked ez így jó és boldog vagy, vagy a sarkadra állsz és hagyod a lótúróba hogy mással kalandozgasson inkább és ne veled.

2017. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félreértitek, ezt nem mondta ki konkrétan, hogy nem akar többet kavarásnál. Ezt csak én gondolom a viselkedése alapján.
2017. ápr. 11. 14:36
 5/6 anonim válasza:
100%

Fiatal vagy még, hogy ilyen kapcsolatszerűséggel szenvedj. Igen, hiteget és hülyére vett. Nem lesztek soha együtt, de mindig felbukkan majd amikor pozitív megerősítésre lesz szüksége, vagy szimplán kanos és nincs más.

A te szerelmed is hamar elmúlik, ha ezt átgondolod. A továbbiakban nézd levegőnek te is, online főleg ne kapcsolódj sehogy hozzá, ott még könnyebben ver át, mint élőben. Ha ezután élőben nagyon kedves és figyelmes veled, akkor megszüntetheted az utálatot ellene, de mégegyszer ne dőlj be neki. Annyi helyes srác van, ha nem kepesztessz ez után, jön majd sokkal jobb.

2017. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Jajj, aranyom, ha akarna valamit azt tudnád. Ha eljutottatok a csókig, akkor nyilván nem mulya, tudná ő, hogy hogy kell barátnőt tartani, csak nem akar.
2017. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!