Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ciki" lenne már ennyi idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ciki" lenne már ennyi idő után visszajelölni?

Figyelt kérdés

Egy időben tindereztem, és matcheltem egy sráccal, viszont sose beszélgettünk. Azóta letöröltem magam, de megtalált a srác Facebookon, és bejelölt (kb. egy hónapja). Úgy emlékeztem, hogy visszajelöltem, de most dobta fel a Facebook, hogy mégsem. Ciki lenne ennyi idő után visszajelölni?


Tudom-tudom, Afrikában éheznek, és nekem tényleg ennyi problémám van az életben, de szeretném, ha valaki válaszolna. 18/L



2017. ápr. 10. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.

Ha esetleg megkérdezné hogy miért csak egy hónap után igazoltad vissza mondd el neki hogy eddig nem láttad.

2017. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon viszkethet. Mi az a tinder? Mesélje már el valaki, hogy működik.
2017. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!