Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jut még eszembe ennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut még eszembe ennyi idő után is?

Figyelt kérdés
Már több mint egy fél éve vége és nem is hiányzik. Viszont főleg az elején sokszor eszembe jutott és vannak időszakok amikor nem gondolok rá, de például most is 6-7 hónappal utána eszembe jut és rossz rágondolni. Nem az a gond, hogy hiányzik, mert nem, meg jól elvagyok azóta, ezért nem is értem mi ez a rossz érzés. Lehet azért van mert nem a legkellemesebb módon váltunk el? Ha igen, akkor mit lehet tenni hogy ne legyen ilyen rossz érzésem mikor eszembe jut?

2016. okt. 8. 21:46
 1/2 anonim válasza:

Ha nem szépen váltatok el egymástól hanem haragban akkor ez lehet a kiváltó oka a rossz és kellemetlen érzéseidnek.

Ez velem is megtörtént csak az én esetemben köztem és egy volt legjobb barátnőm között esett meg ugyanez(én is lány vagyok).

Misem a legszebb körülmények között intettünk búcsút egymásnak egy jó pár évre és bár külön gimibe jártunk még 4 év elteltével is rossz érzés fogott el engem sőt volt hogy sírtam is miatta. Aztán 4 év elteltével elhívtam őt egy beszélgetésre,megbeszéltük a dolgokat,mesélt mindenki magáról a másiknak és azóta rájöttem,hogy erre szükségem volt a lelki békémhez. Azóta nem is gondolok az esetre, letdtam zárni magamban.szerintem neked is jó tenne ha megbeszélnétek a dolgokat, így csakis bíztatni tudlak erre! :)

20\L

2016. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom hogy ez lenne a megoldás, de más városban élünk és letiltott mindenhonnan, ahol elérhetném neten keresztül. Én csak szeretném teljesen elfelejteni, mert tényleg nem hiányzik, csak a negatív emlékekre sem lenne szükségem.
2016. okt. 8. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!