Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idő után még mindig, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után még mindig, de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátommal most leszünk fél éve együtt és még mindig iszonyatosan izgulok minden találkozásunk előtt. De olyan szinten hogy rám jön a gyomor görcs, akár a hányinger.2-3 hónapja ennyire nem voltam izgulós. Most már nagyon enni se tudok előtte és ha ilyenkor szarul vagyok és meglátom hogy ő eszik mégjobban szarul leszek.

Próbaltam nem a rosszul létemre gondolni, próbáltam mindig terelni valamivel a figyelmem. De ez engem már kezd idegesíteni. Hiába döntöm el agyban és magamban hogy nem kell izgulnom, nincs értelme, mégis mikor meglátom... ah... Nagyon szeretem és annyire idegesít hogy ez elrontja.. Aminigazából az én hülyeségrm hogy ezen aggodalmaskodok... Valami tipp hogy mit tudok ezzel csinálni esetleg valaki járt hasonló cipőben. 16/L 19/F


16/L :)


2016. júl. 12. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha idősebb lennél két évvel az lenne a tanácsom hogy egy kis italt(nagyon kicsit épp hogybcsak oldódj)
2016. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki,hogy izgulsz,ha csak simán faarccal sétálnál oda hozzá,az nem lenne pozitív visszajelzés a számára. Ha félsz vele enni,akkor ennek az a legjobb módja hogy megbeszéled vele a dolgot,és elmentek együtt egy étterembe :D
2016. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De így elég nehéz a helyzet am mikor izgulsz amikor csak kettesben vagy amikor közterületen(kávézó park)
2016. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindig :(
2016. júl. 12. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg többet fiúk társaságában lenni. Osztálytársakkal, haverokkal. Hátha akkor egy kicsit megszokod :) (persze nem kell túlzásba vinni, ne legyen a barátod féltékeny)
2016. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegnap is fiúk társaságában voltam, nem volt baj, régi osztálytálytársak voltak, sosem volt srácokkal bajom. Sosem izgultam miattuk. Kifejezetten csak miatta izgulok.
2016. júl. 12. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azon izgulsz, hogy elrontod a kapcsolatot. De nyugi, nem fogod. :D
2016. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?:)
2016. júl. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden jól alakult. Amikor mondtam neki hogy nem igazán érzem jól magam azonnal príbta terelni a figyelmem sikerrel :D szóval minden jól alakult. :) és biztosított róla hogy ha a rosszul léttől hánynék is előtte nem érdekelné, mert minden emberrel negesik, és nincsen min aggódnóm és ettől függetlenül szeret és szeretni is fog.:D szóval mostmár én is nyugodt vagyok és össze dobtunk együtt egy vacsit :p és isteni volt :D
2016. júl. 19. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!