Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzek ilyen furán ennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek ilyen furán ennyi idő után is?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben megcsalt a barátnőm akivel majdnem 2 éve voltunk együtt, elkerültünk új városba, egyetemre, de külön kollégiumba és megbolondult... más lett és ebből jött a pártszakadás...

Most megtudtam, hogy nyáron 2 hónapot nem lesz magyarhonban és furcsán érzek emiatt. Eddig is volt, hogy sűrűn álmodtam vele, de most néha azt érzem, hogy szívesen beszélgetnék vele egy pár szó, de elég viharosan váltunk el és ő már nem az a lány...



2016. jún. 24. 10:23
 1/5 A kérdező kommentje:
19f és a lány is 19, ez lemaradt.
2016. jún. 24. 10:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mar ne akarj semmit. Max kerdezd meg hogy hogy van de melyebb viszonyba ne kerulj vele.
2016. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert fű is van abban a kollégiumban azért :3

Amúgy valószínüleg csak hiányzik neked, mert azért 2 év nem olyan kevés idő... Hozzá szoktál a társaságához :3

2016. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, de eltelt azóta már sok idő...
2016. jún. 24. 10:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Plusz az is nehezíti a dolgot, hogy januárban újra egymásba bonyolodtunk és akkor 1 hónap ilyen flörtölős valami ment és olyan sz*r vége lett, hogy csak na...
2016. jún. 24. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!