Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor csak hülyít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csak hülyít?

Figyelt kérdés

megpróbálom rövidre fogni a sztorit.

még novemberben megismertem egy fiút egy iskolai rendezvényen (addig nem ismertem) és ott jóba lettünk. azóta amikor reggel találkozunk általában mindig megölel. fbn is szoktuk beszélni. van amikor ő ir rám. aztán jött a szilveszter. messenger sztoriba kiraktam egy képet és akkor rámirt hogy látszik nekem is unalmas lesz a szilveszterem. de én mondtam neki hogy ez nem igaz még csak most fog kezdődni. és akkor megkérdezte hogy szilveszterezek. elmondtam neki. és akkor megkérdezte hogy jöhet e velem szilveszterezni. és mondtam hogy persze gyere. azt hittem hogy viccet de nem. (azt tudni kell hogy ő egy másik városban lakik). és miután lejött, elmentünk a házibuliba. mivel szilveszter volt, igy kimentünk tüzijátékozni. és én nagyon fáztam. akkor odajött és átölelt és simogatott egész tüzijátékozás alatt. mikor vissza bementünk felelsz vagy merszeztünk. és hát a többiek minket végig szivattak. neki meg kellett puszilnia a nyakam, meg megfognia a fenekem, meg szájon kellett engem puszilnia. és ezeket mindet csinálta is szó nélkül.aztán mikor már nem játszottunk akkor már csak feküdtünk és ő ott feküdt végig rajtam és beszélgettünk egy csomót. utána suliba viszont semmi változás nem volt. megint csak ugyan annyi van hogy köszön, beszélünk pár szót és ennyi. de fbn mindig jókat beszélgetünk. aztán mindenfelől azt hallom hogy más jön be neki. de ez igaz mert instára feltett egy képet a lánnyal és szivet irt hozzá.



2017. jan. 5. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
.
2017. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Menjetek el kettesben valahova, suliban biztos zavarban van hogy ott van körülötte mindenki..
2017. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, a leírtak alapján beléd van esve.
2017. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha belém van esve, akkor mi van azzal a képpel amit instagramra töltött fel?
2017. jan. 6. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ember általában intimebb kapcsolatban vannak azokkal, akikkel csak jó barátok.Ha te csak barát lennél neki suliba nem lenne félénk veled, hívd el valahova (most pl. korizni de csak kettesben), ha igent mond akkor sínen vagy.Sok szerencsét!(elsô vagyok)
2017. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
emberek*
2017. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséged! :)
2017. jan. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!