Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez valamit, vagy csak hülyít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit, vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Van egy fiú

Egy osztályba járunk,idén kezdtem a 9-et,szóval nem olyan régóta ismerjük egymást.

Év eleje óta kiszúrt magának,bejelölt facebookon,írogattunk majdnem minden nap. Suliba érdekes módon nem nagyon beszéltünk,úgy komolyabban. A haverjai is mondták hogy tetszek neki,meg hát látszott is rajta,mindig probálta felkelteni a figyelmem. Ahogy egyre többet beszélgettünk elkezdtem iránta többet is érezni,kicsit jobban el is mélyült a kapcsolatunk. Órán egymás mellett ültünk,fogtuk egymás kezét,folyamatosan meg akart ölelni.Valamilyen módon mindig meg akart érinteni,vagy a hajam,a kezem,vagy az arcom.(sajnos a fenekemre is elégge rá járt:P) Kezdtem észrevenni rajta hogy valamit talán érez irántam,de mi leszögeztük hogy csak barátilag,de ez annál több volt..


Majd rájöttem,hogy van rajtam még egy jopár csaj akit álltása szeint "fűzöget" az iskolában. És nekem ez nem tetszett ezért elkezdtem vele flegmázni,mostanában meg már hozzá sem szólok. És mivel hozzá se szóltam,meg észre se vettem,ezért elkezdett beszólogatni,folyamatoaan mindenre megjegyzést tesz.

A külsőmet is elkezdte csúfolni,hogy vannak nállam szebbek is meg hogy csúnya vagyok..

Féltékennyé akar tenni,más lányokkal,a haverjának előttem direkt hangosan mondja hogy most éppen melyik csaj tetszik neki,meg melyikkel írogat. Ma se nagyon érdekeltem,kb rám se nézett,ha meg hozzám is szól,mindig meg bánt valamivel. (újabban a külsőmmel) De nem értem mert ha más fiúval lát akkor meg látszik rajta hogy féltékeny,nem tetszik neki.

Akkor miért csinálja? Miért akar bántani?


2016. nov. 18. 16:52
 1/5 anonim válasza:
Csak.
2016. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tetszik neki hogy nem jártok de mégis baj neked hogy más lányokkal is beszélget?

Szerintem beszéld ezt meg vele.

2016. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Te egyáltalán akarsz vele járni? Mindenképpen beszélj vele erről az egészről.
2016. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt írtad ki tegnap is,csak máshogy fogalmazva,a válasz sajnos nem tetszel neki,csak szórakozik.
2016. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 évesn hagyod neki, hogy a fenekedet fogdossa úgy, hogy nem vagytok kapcsolatban. Mégis mit vársz? Persze, hogy csak szórakozik veled, ennél többet érsz,hogy csak igy add magad, legyen tartásod. Minek küzdjön, ha nem kell ?
2016. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!