Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érez irántam valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés
Van egy hawerom, elvileg nem jövök be neki, de gyakorlatilag ahol csak tud belém köt(kb már 2éve ezt csinálja)! Voltunk egy bulin ahol ölelgetett és majdnem lekapott, majd befészkelte magát mellém miközben én már az ágyon feküdtem (nem gondolni rosszra semmi sem történt) azt mondta h öleljem meg, és feküdjek a mellkasára mert "úgy jobb aludni"! Erre én nem reagáltam így fogta magát és lement a többiekhez! Most bejövök neki vagy sem? Beszélni meg nem lehet vele normálisan mert mindig elhülyéskedi! :S
2010. febr. 26. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az en zsanerem (mindig azt hittem) a magas, izmos, kek szemu, erre az elettarsam velem egy magas, mediterran tipus, atlagos testalkattal. Neki a sovany, fekete, egyenes haju lanyok jonnek be kreol borrel, erre nekem szoke gondor hajam van, hofeher borom es joindulattal sem vagyok sovany. Mi a tanulsag?

Legkozelebb, ha csak majdnem lekap, akkor tegyel rola, hogy meg is tortenjen. Ugyis azert fog veled lenni, amilyen ember vagy, az, hogy "ki jon be", magasrol le lehet tojni:)

2010. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát van benne valami:)
2010. febr. 26. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tök jó, ez nagyon tetszik.

Jól egymásra találtatok, nem mondom! :)

2010. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hülyit :(
2010. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!