Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy erez vmit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy erez vmit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel regen nagyon joban voltunk. Mar a jaras is szoba kerult de aztan hirtelen eltunt az eletembol. Aztan hetek elteltevel ujra közeledett felem. Azt mondta hogy szerelmes belem aztan eltunt. Mar lassan 2 ev telt el a vallomas utan. A nyaron talalkoztam egy fiuval. Nem akartam tole semmit de belehajtotta a fejet az olembe. Erre a srac aki regen szerelmet vallott es latta ezt az egeszet furcsan nezett aztan felállt es elment. Nem reg megint talalkoztam vele. Egy tarsasagban voltunk. Beszelgettunk. Tartotta a szemkontaktust es meg-megnyalta a szajat. Neha azt vettem eszre hogy engem bamul. Lehet hogy o erez vmit meg? Vagy csak en kepzelem be ezt az egeszet? Elore is koszi :)
2016. nov. 4. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyi idő tán már rég lépnie kellett volna.
2016. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!