Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szimplán utál vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szimplán utál vagy érez vmit irántam? 14/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy osztályba járunk és már 2 és fél éve ismerjük egymást és 2 évvel ezelőtt írtam neki facebookon és én nekem tetszett akkor és írtam neki mindenfélét, mindig zavarba voltam akkor mikor vagy írtam neki vagy csak az osztalyban voltunk és néztem. Egyik nap összeszedtem a batorsagomat és megírtam neki hogy tetszik nekem. És akkor azt írta hogy éső akkor mit csinaljon vele. Aztan egyre kevesebbszer írtam neki. Aztan mar nem is írtam...De az régen volt. Aztán egy év után már nrm tetszett. De aztan most is valahogy tetszik és nem tudom... Aztán nem is beszélt velem. Sokáig. És én se. Aztan egy hónapja elkezdett piszkalni meg cukkolni, meg elveszi a telefonomat, azóta soha nem veszem elő. Már fêlek hogy ajj cukkolni fog már megint. De mért van ez? Mért csak most kezdett el hozzám szólni? Annyira fel tud bosszantani hogy egész óran csak mérgelődött meg végig azon töröm magamat hogy miért csak most kezdett el velem komunikálni? (bocsi a helyesírási hibákért ha vannak)

2015. dec. 14. 20:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem szimpi lehetsz neki, ebben a korban nálunk is szokott lenni ilyen. Ha tetszik neked írj rá megint, vagy beszélj vele, hiszen az egészet csak azért csinálja valszeg, hogy felfigyelj rá. Ha viszont nem tetszik... Akk nem t'om.
2015. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tetszik nekem, de az a fura hogy szokott mostmar nézni is. De viszont 2 éve én futottam ő utána. Várjak arra hogy rám írjon? Már nem akarok ráírni mert mivan ha megint lekoppint és akkor megint nem beszélünk sokáig?
2015. dec. 16. 07:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!