Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hülyít vagy beijedt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyít vagy beijedt?

Figyelt kérdés

Egy halódó kapcsolatban élek. Van egy srác,aki tetszik. Eddig ugy jött le nekem,hogy én is tetszem neki. 2x hívtam őt egy mondvacsinált ok miatt talira (házi, várja meg velem a buszt).mindig volt oka lemondani. Tudja,hogy milyen helyzetben vagyok.

18L


2016. okt. 25. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ácsi ácsi ácsi, tehát jól értem, hogy van valakid, de másvalaki tetszik?
2016. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan a p#csábol tudjuk?!! Ugyanúgy nem látunk a fejébe mi se mint ahogy te se
2016. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínű rosszul jött le , és te nem tetszel neki, különben már lépett volna ... vagy beijedt ezt mi tényleg így nem tudhatjuk ...


viszont ezt ugyan nem kérdezted, de azért elmondom, hogy ha egy halódó kapcsolatba élsz, azt mindenekelőtt zárd le, tisztességesebb csak az után rátérni erre az 'új srác' problémára .. a régi kapcsolatnak már úgysincs értelme

2016. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán leesett neki, mennyire gerinctelen vagy, hogy ki akarsz vele kezdeni úgy, hogy közben nem zártad le az előző kapcsolatod, így aztán nincs hozzád gyomra. Nekem se lenne.
2016. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!