Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor csokolhatom meg (tobbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csokolhatom meg (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
Már oktober ota ismerek egy csajt es egy honapja megkérdeztem hogy érez-e irántam valamit azt mondta hogy "te is tetszel nekem de nem akarok elsietni semmit" majdnem minden hétvégén elmegyünk haveri társaságal egyet sörözni de ugy még nem voltunk ketten sehol, most hétvégén is elmentünk ki is kisértem öket a buszmegbe és ketö barátom nyalta falta egymást uttána elkezdte mondani hogy kapjam le megminden es az járt a fejembe hogy télleg azt kéne de amit mondot hogy várni kéne amiatt nem mertem nehogy megsértödjön vgy valami meghát önbizalmam sincs sok ,meg kellet volna csokolnom vagy varni még ?

2016. dec. 11. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tölts vele minél több időt, beszélj vele erről. Virtuálisan is.
2016. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!