Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoval az van hogy van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoval az van hogy van egy fiú aki folyton néz Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Nah szoval most vagyunk 8.osztályosak és az van hogy van egy osztálytársam és szokott engem nézni pl:amikor elmegyek elotte vagy órán is néz engem és ha rá nézek akkor elfordul (nem minddig)meg pl már aszt is eszrevettem hogy direkt kozel jon hozam meg ilyenek es nem tudom hogy most akkor tetszem neki vagy nem...vagy nem tudom hogy most miért csinálja ezeket lecci segitsettek...
2016. dec. 5. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Válaszoltál a saját kérdésedre... Szeretnél vele valamit kezdeni? Mert ha igen, akkor simán lehet beszélgetést kezdeményezni, ha meg nem akkor meg szimplán kerüld a szemkontaktust
2016. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelmű.
2016. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😊
2016. dec. 5. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Teccel neki két c-vel :D
2016. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:D Amugy hogyan tudasam vele hogy nekem is "tetszik" kezdeményezek elöbb én vagy várjam meg amig ő lép...(És amugy tudtommal még nem volt neki barátnoje nekemse barátom...)Meg amugy ugye emlitettem hogy órán szokott nézni és amikor néz mintha elgondolkozna vagy nem is tudom es ra nezek es elfordul(nem mindig valamikor "szemezunk" de valamelyikonk minddig elkapja a tekintetet a masikrol...Es amugy az egyik haverja jott egy olyan szoveggel hogy milyen szinu is a szemed ?? Es elkezdi a barátja mondani hulyesegbol hogy szoke xdd😂...Es en meg mondtam hogy nem mert zold szinu a szemem..:D es akkor mondja hogy nezek már rá es rá néztem es par madodpercig szemeztunk...olyan fura... Olyan más amikor nincsenek vele a haverjai amikor.meg vele vannak akkor meg olyan bunko meg olyan mas..nem tudom hogy mit higyek...Es amugy nem merek oda menni hozá...nehogy nyomulasnak vegye...meg amugy is félek hogy mit mondanna...😞😤
2016. dec. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!