Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tobbi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A legjobb baratom (aki fiu es en lany vagyok) azt akarja hogy csutortokon menjek at hozzajuk.Az anyukaja latni szerrtne mar nagyon, de en felek hogy atmegyek es mit mondjak vagy mit csinaljak?!Es ha a fiu mondja hogy menjek fel a szobajaba vele akkor megkerdezzem hogy miert mit akarsz ott csinalni?Ne ertsetek felre.Es ha lesmarol?Nagyon imadjuk egymast.Kerlek adjatok otleteket mit tegyek?!A valaszokat elore is koszonom.😉

2016. okt. 31. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ne gondolj bele többet egy baráti gesztusnál. Az én anyám is kíváncsi lenne a legjobb barátomra. És ha felmentek a szobájába szerintem csak játszani/beszélgetni fogtok.
2016. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13
2016. okt. 31. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mind a ketten 13 evekek vagytok akkor mit akarsz smarlonio.O

Legozni fog felhivni.

Az anyukaja meg azert szeretne latni hogy nem e rondod el a fiat. Ennyi. Csak eszelgetni kell vele rendesen es nincs gaz.

2016. nov. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsonak:Nem tudod milyen a mai vilag ugy latom.Nagyon kedves valaszolo lehetsz....Es azt se tudod hogy milyen a fiu es en, de mar egybol itelkezel...Nezz melyen magadba
2016. nov. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!