Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy fiut?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy fiut? (a tobbi lent)

Figyelt kérdés
Az egesz ugy kezdodott hogy at kellett mennem egy masik iskolaba es ott megismertem egy fiut akivel eleg joba lettunk ( minden nap beszeltunk) en a legjobb baratomnak mondtam de valahol mindig tobbst ereztem iranta de ezt meg magamnak sem tudtam bevallani. Egyszer csak azt vettem eszre hogy a fiu kezd leszarnj engem nem beszeltunk mar minden nap sot az csoda volt hogy egymashoz szoltunk. Most viszont van egy masik lany akivel olyan joban van mint velem volt, es ez nekem nagyon rosszul esik. Hogy tudnam elfelejteni, vagy egyszeruen csak nem foglalkozni vele?

2016. nov. 11. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy közeledni akart feléd, úgy érezte, hogy nem akarsz tőle többet és elkezdett máshoz közelíteni.

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne foglalkozz vele!Találj magadnak elfoglaltságot!

2016. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnalom h igy alakult koztetek, elhiszem h nehez foleg mikor latod de tenyleg meg kell probalnod elfelejteni az erzeseidet vagy esetleg ujramelegiteni oket ha van esely arra h ujra komolyabb legyen kettotok dolga, azaz nehany szovaltasnal tobb, de ezt neked kell tudnod. Azert nem vagytok olyan helyzetbe h nem lehet helyrehozni. A fajdalom meg idovel atalakul passziv erzesekke, erzeketlen leszel vele szemben s igy felejted el ha azt akarod. Masreszt tudom h mennyire faj massal latni...marmint 21. szazad. S latszolag mindent elertunk amit ember elerhet de a lelki kapcsolatok ugyanolyan felszines hazugsagokra epulnek mind eddig. Lehet h o is erzett s meg talan erez is irantad valamit de nem mondta el. Nem tudom, furcsa az egesz, mintha direkt uldoznenk el magunktol azokat akiket igazan szeretunk.

Az elet mar csak ilyen.

Soha nem hittem volna h osszeveszek peldaul a zsido baratommal peldaul es napok ota s beszeltem vele, mert mi nagyon jo baratok vagyunk.

Egyik naprol a masikra Trump rajongo lett, miutan kiderult h Trump a bevandorlasi ugyeket bar mindenkinek rettentoen meg fogja neheziteni, a zsidoknak peldaul ingyenesse fogja tenni s ez neki nagy elony lesz.

Kiall Israel mellett, 100%-ban, Jared Kushner a legnagyobb tamogatoja s ok ketten meg sokan masok eleg eros szovetseget alkotnak.

Persze vegsosoron igaza van, mert nem mi nem tettunk semmit ertuk, nem segitettuk oket talpra sot megallas nelkul bannolni akartuk az orszagot ami ellat minket tudomanyos ujitasok tomkelegevel.

Israel-csak nezz egy youtube videot, a Holokauszt utan egy elnyomott nep hogyan lett vilagelso egy tucatnyi jelentos dologban.

Ok nem tartoznak nekunk semmivel, es eddig kizdottek a szabadsagunkert de talan tul regota iszogatunk s kozben mocskolodunk h most a legnagyobb szornyeteg melle alltak felelmukben, Trumphoz.

Most Trump a zsidok kedvence, 85%-uk vele van.

Azt pedig elhiheted nekem h oriasi dolgot vesztettunk, en se tudok egyet erteni mar vele, a baratsagunk valahogy most megszakadt emiatt de tudom hogy ettol fuggetlenul neki van IGAZA.

Elvesztettuk azok bizalmat akik eddig velunk voltak mert nem torodtunk veluk.

Ezert talan te is igy vesztetted el valahogy ennek a fiunak a tarsasagat, nem bezelgettetek eleget, nem leptel at a baratzonabol.

2016. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy tudod a legjobban elfelejteni ha összejössz valakivel


(ha akarsz velem beszélgetni írj privátban)

2016. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek!!!
2016. nov. 12. 06:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!