Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik ribinek tartják magukat? Ha igen miért? :D

Figyelt kérdés

#ribizli:D
2016. okt. 28. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert tegnap túl sok bass house-t hallgattam:(
2016. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően nem tartom ribinek magam, de néha eléggé úgy tudok viselkedni, mint egy vérbeli ribi:D (Az esetek többségében poénból, meg megjátszom, de azért nem feltétlen mindig van ez így... Lehet tényleg a véremben van valahol... :O)
2016. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
#2: A ribiség poénból is gáz, meg egyáltalán mi értelme?
2016. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy meg miket szoktál csinálni hogy ribinek tartod magad?:D

De őszintén

2016. okt. 28. 18:42
 5/14 anonim ***** válasza:
2-es. Hát erre büszke lehetsz :)
2016. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
A múltkor 3 fiúval voltam de azért nem vagyok olyan nagy ribi:SS 14/L
2016. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 de jó vagy :S :D
2016. okt. 28. 18:56
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
én ma 2 fiúval voltam, és úgy hogy fiú vagyok. Nagyon szétbeszélgettük az agyunkat, ÉN IS VÉRBELI RIBI VAGYOK!
2016. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, mit értünk ezalatt. Mert, habár nem vagyok az a "fél város átment rajta" típus, de külsős szemmel egy kissé...tinip*csának? tűnhetek: márkásabb ruhák (H&M, Zara, Bershka stb.), vasalt haj, flegmaság lvl 87, Tumblr, habár nem nyolc vakolatnyi smink, de azért nem egy szempillaspirálban merül ki a dolog, ja és most tervezek iOS-re váltani Android-ról.:))

Habár eddig két kapcsolatom volt, (az első majdnem három hónapig tartott, a másik jóval rövidebb volt), az első sráccal tul.képpen semeddig, a másodikkal pedig csókig jutottunk el és még néhány évig nem is szeretnék ennél többet.

Tehát ja, ha valaki nem ismer, simán annak hihet és én is tudom, hogy ez nem jó irány, de ugyanmár, ha a kedvenc könyveimről kérdezne, azokról is tudnék hosszú listát írni.

2016. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rajtam sem ment át a fél város, de voltak dolgaim, amikre nem vagyok büszke.

17L

2016. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!