Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy a gimiben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a gimiben, amit az osztály "menője" mond az úgy van? Mit tegyek hogy egy kissé visszafoglyák magukat?

Figyelt kérdés
Azt nem mondom hogy én is teljesen okés vagyok, mert való igaz, hogy nem vagyok öhm... enyhén szólva "átlagos" lány. De nem értem, hogy miért van az, hogy van a népszerű klikk, és vannak a normálisok, (meg vagyok én) és azok a nagyszájú h*lyék bárkit simán kioszthatnak, és egy csomóan már torkig vannak vele, de ráhagyják, és ezek a népszerű klikkesek (mostantól rövidítek: NK) akármit megtehetnek... ha ők mondanak valamit az adu, ha meg én, akkor az annyit ér mintha azt mondtam volna hogy 3+3=7 Ráadásul, elvárják hogy más meg segítsen nekik...pl órán súgtam az egyiknek, aki amúgy ehyest kapott volna, én meg összehoztam neki egy négyest, és még csak egy köszönömöt sem mondott... amikor meg egy normálisnak segítek, akkor ő még rögtön felelés közben tátogott egy egyértelmű "köszi"-t. Most meg nem írok többet mert túl hosszú lesz... pedig tudnék...

2016. jan. 28. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, gyorsan írtam...
2016. jan. 28. 17:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj középsuliban nagyon sok a nyomorék de le kell szarni őket. Engem mindig kiközösítettek mert nem tartoztam sehová. Nem voltam se menő se átlagos, inkább érdekes, furcsa, nem is tudom hogy mondanám, jelenleg végzős vagyok és most értem el hogy van egy legjobb barátnőm egy pasim meg két fiú haverom és kész ennyi. Sokat piszkálnak a többiek hogy miért vagyok ilyen, de magasról leszarom őket, és neked is ezt kéne tenni. Minek segítesz nekik amikor annyira nem méltatnak hogy megköszönjék? Ne akarj már azért jópofizni velük hogy ne maradj egyedül. Megsúgom hogy egyedül sokkal jobb mint az ilyenekkel. És lehet hogy most egyedül vagy de ha kivársz, egyéniség maradsz és nem leszel tucat csaj a többiek kedvéért akkor hidd el találni fogsz barátokat akik tökre bírni fogják hogy ilyen vagy, és sokkal jobban számíthatsz majd rájuk mint ezek a kis nyomik a hülye kis haverjaikra. És majd a többiek továbbra is mennek a menők után mint a birkák, ti meg ellesztek magatokba és nem törődtök az egésszel.
2016. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem az a bajom, hogy nem tartozom a klikkjükbe, hanem az hogy az osztály szív miattuk...

Egyébként, a poén az, hogy a népszerű klikk "vezetője" 3, és 2-es a reál tárgyakból, (kiselőadásokkal tartja fenn magát)

mondja hogy össze kell szedni magunkat, mert a mekiben, meg a KFC-ben végezzük...

2016. jan. 28. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagyis nekik klikknek kell ossze szedni magukat mert ott vegzik xD
2016. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!