Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire ijesztő lennék? :D

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ijesztő lennék? :D

Figyelt kérdés

Viszonylag sokan ismernek a suliban, de csak 3-4 olyan személy van, aki tényleg ismer.

A fiúk valamilyen oknál fogva nagyon bírnak. Rámírnak és iszonyú érdeklődőek, van aki konkrétan célozgat, flörtöl, én is eldumálgatok velük. Azt egyikük sem mondja, mit is szeretne, viszont visszahallom, hogy nagyon jó csajnak tartanak. Annyira nem értem, hogy ha ez igaz, miért nem mondják, hogy pl. Menjünk valahova.

Múltkor egyik ismerősöm élőben bepróbálkozott (iszonyú népszerű a suliban) és azt hittem, szórakozik, de utána a haverjának azt mondta, sajnos ő sem tökéletes,biztos azért utasítottam el.

Annyira össze vagyok zavarodva. Közben meg a srác, aki tetszik pedig minden lánnyal hülyül, velem viszont komolyabb és állítólag más lányt nem kezel úgy mint engem, de nem tudom, mit érez. Szerintem nem a lánynak kéne mwgkérdezni, hogy most akkor mi van.

Bocsi, elég zavarosra sikeredett, de tényleg ilyen a helyzetem is.

16-19-es korosztály



2015. dec. 28. 15:45
 1/2 NeymarjrLau ***** válasza:
Valóban zavaros lett, mert szépen kifejtetted, hogy milyen jó fej vagy de a lényeget alig említetted. Valószínű, higy bejössz neki de ne várj túl sokat akkor inkább kezdeményezz te.
2015. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz! Én ro>>dtul félénk srác voltam viszont nagyon bejött egy csaj eszem ágában nem lett volna elmondani mit érzek amig nem tudom hogy ő is hasonlóan van.

3 évig voltunk együtt életem egyik legjobb korszaka volt 17 voltam mikor megismertem ő 20, Elég volt egyszer közeledie hozzám utána már tudtam hogy mit kell tennem meg is tettem,

veszteni valód neked sincs.

2016. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!