Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Anotalkon vannak pedofilok?

Anotalkon vannak pedofilok?

Figyelt kérdés
Nagyon ijesztő oldal mindenki talalkozni akar :/ v fura. Csak fura emberek vannak? Pedig chatelni akarok egy kicst vmi normálissal es nem ismerkedni de nem megy :(

2015. dec. 27. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
nincsenek cica, gyere csak ;)
2015. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te is ijesztő vagy :D
2015. dec. 27. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
ezt megkaptam..
2015. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
43%
olyanok hogy szétbasznak monitoron keresztül
2015. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
53%
1% esély van rá, hogy te ott kifogsz egy normális embert akivel kulturáltan lehet beszélgetni.
2015. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
55%
Nem csak pedofilok, de ők vannak többségben. Egy barátnőm itt ismerkedett meg a mostani barátjával, 2 hónapja együtt vannak. Én is szereztem néhány barátot.
2015. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Vannak, és tényleg nem ide gyűlnek az intelligencia megtestesítői általában, de néha érdemes felmenni, van még az előző oldalról (ismeretlenek.hu) olyan ismerősöm, akivel azóta is folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, találkozgatunk is sokat, tök jó minden. Ja, és ha te nem bánsz normálisan ott másokkal, te se várd el, hogy ne legyenek s_ggfejek. Nézz önmagadba is. Sokszor látok olyat, hogy ő kivételesen okosnak érzi magát ott, aztán ugyan olyan unintelligens, mint a többi és ezt általában nem is hajlandó elfogadni, vagy érvelni ellene, ha szembesíteném a tényekkel. :D Általában inkább meglép szó nélkül, de úgy vagyok vele, hogy nem is kár érte. :) Egyébként biztos neked is vannak fura dolgaid, a normális az egy relatív fogalom. :D Például az írásod nekem fura. :)
2016. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Emili ^^ válasza:
Az ismerősöm beszélgetett már emberekkel, de ha buták voltak, ő se volt rest, mindjárt visszaadta nekik.
2016. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emili ^^ válasza:
Hiba: *beszélgetett MÁR ott
2016. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!