Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasznál a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál a barátnőm?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja vagyunk együtt. Igazából mikor elmegyünk valahová, mindig mindent én fizetek, éttermet, mozit, és ráadásul még pénzt is kért tőlem pár hete, amit még nem kaptam vissza. (Persze ígéret van rá.) Bár szeretem a barátnőmet és nem szeretnék veszekedést mindebből, mégis nagyon zavar mindez. Egy kapcsolat kétirányú elvben. 23F-21L
2016. okt. 23. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele.

nekem nagyon úgy tűnik, hogy kihasznál.

2016. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy érzem. :( próbáltam már szóbahozni a dolgot, innét van az ígéret, de nem nagyon változik a helyzet.
2016. okt. 23. 16:35
 3/3 Smile_44 válasza:
Mindenképp beszélj vele. Üljetek le, és mondd el neki, hogy mi zavar. Ha nem igazán akarja felfogni vagy tudomásul venni, akkor se hagyd ezt annyiban. Ha moziba megyek a párommal és ő veszi a jegyet akkor én a nasit és ez fordítva is így van. Étterem meg oké, ha fizetsz ott. Párom sosem engedi hogy én fizessek. De ez már sok. Viszont néha kell a veszekedés. Sokszor ilyenkor döbben rá a másik hogy mennyire rosszul csinálja a dolgokat.
2016. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!