Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem azt akit a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem azt akit a legjobban szeretek, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.Volt egy barátom,akivel 3,5 éve együtt voltunk..De ő sajnos meghalt..3 hete..Azóta mindennap csak sírok,ma már iskolába sem mentem be,ha bent is voltam suliba,tanórán is elkezdtem sírni,alig van étvágyam,fogytam 4 kilót,ami nálam nem egészen jó,mivel én alapból nagyon vékony vagyok..Tisztára idegroncsnak érzem magam.Szüleim,barátaim próbálnak segíteni,de egyszerűen nem tudnak..És ügye jön majd hamarosan a karácsony is..Eddig mindig együtt töltöttük..De most már soha többé nem fogjuk..😭💔 Tegnap este is feltörtek vele a jó,és a rossz emlékek..A veszekedések,és a békülések..A csomó hülyeség,amin nevettünk..Az együtt töltött idő..És olyan sírógörcs kapott el,hogy alig tudtam abbahagyni.. És annyira fáj a szívem..Nem tudok mit kezdeni magammal..Semmi nem jó..Csak fekszek,és kattog az agyam.. Egyik barátnőm azt mondta,hogy "majd az idő segít elfelejteni,ne is bánkódj ezen".. Na,ott én tényleg hülyének néztem..Ezt soha nem lehet teljesen feldolgozni.. Próbálok erős maradni,mert tudom,hogy ő is azt szeretné.De nem megy..Reggel erős nyugtatókat vettem be.. 4db cigi után sikerült valamennyire megnyugodnom.. Na,de nem is írnám tovább..Szerintetek mit tegyek,hogy valamivel jobb legyen? A válaszokat előre is köszönöm szépen!

18/L


2016. okt. 12. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű :'(

Igazából nem is tudom, mit tanácsolhatnék... csak annyit, hogy ne fojtsd el az érzéseidet! Engedd, hogy kijöjjön, ami kikívánkozik.

Sajnos tudom, mit érzel... ha esetleg beszélgetni akarsz, nyugodtan írj, bár nem tudom, mennyire tudok segíteni...

2016. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne fojtsd magadba es ne akard egyedul feldolgozni. Keress valakit, aki segitebi akar es meselj minel tobbet arrol, amit erzel.
2016. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha érdekel segítség írj privátba, de csak akkor ha tudok tőled kérdezni olyanokat is amik ilyenkor még eléggé rosszul esik neked, úgyhogy csak akkor segítek ha írsz privátot és elfogadod a feltételeimet.
2016. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!