Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem magam túl hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl hogy elvesztettem azt akit a legjobban szerettem?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem mert nem tudta kimutatni az érzelmeit, de közben azt mondja szeret több mint 1 évig jártam vele és nagyon szerettem, szeretem most is és életem legjobb éve volt és ő is nagyon jól érezte magát, de vége pedig szerintem könnyedén megoldhattuk volna ha ő is akarja... Nem tudom mit csináljak én 18 ő 17 éves. Nem tudom mihez kezdjek mert az életem nagy részét szinte vele töltöttem lemondtam rengeteg mindenről és vége. Úgy érzem sose tudok újra megbízni valakiben és sose fogok szeretni ennyire 1 lányt se.
2009. júl. 11. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Keresd fel, próbálj beszélgetni vele, mond el, hogy nem a kimutatott érzelmek a fontosak, hanem maguk az érzelmek. Nagyon sok ember nem tudja kifejezni az érzéseit, a legkülönlegesebbek kifejezhetetlenek bizonyos értelemben. Harcolj érte!
2009. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
velem kb ugyanez történt, csak nekem a pasim csinálta ezt. Valószínű, hogy megoldható problémák lettek volna,m de ő nem akarta megoldani, hát akkor nem éri meg szenvedni miatta. Még fiatalok vagytok mindketten(mi is ugyanígy voltunk) és ilyenkor könnyebb elhagyni a másikat, mint megoldani a problémákat. Én már túl vagyok rajta, hidd el te is túl leszel. 1 év hosszú idő, valószínűleg minden rá emlékeztet majd, de ha kimozdulsz otthonról és ismerkedsz, vagy csak többet leszel a haverjaiddal, vagy lány barátaiddal, akkor talán rájössz, hogy milyen sok értékes ember van még, akiket nem ismertél volna meg, ha együtt maradtok, vagy akikkel nem foglalkoztál eleget. Mindig jön egy jobb hidd el, és könnyen lehet, hogy még átvernek párszor, de ha senkiben nem bízol meg, azzal úgysem tudod ezt kivédeni. Legyél bátrabb és ismerkedj és majd megtalálod, akit keresel:)
2009. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hiába beszélek vele én megpróbáltam mindent végleg szakítani akart. És ez a gond hogy nem tudok már hol ismerkedni mert miatta 1 csomó barátomat , barátnőmet elvesztettem mert ő volt a legfontosabb diszkóba nem akarok menni mert ahogy észrevettem ott max az 1 éjszakás kalandok jönnek össze suli kizárva és hát chat et meg nem tartom túl jónak... Fogalmam sincs mihez kezdjek üresnek érzem az életem nem tudok mit kezdeni magammal rengeteg mindenkit elvesztettem miatta és most őt is egy ilyen hülye ok miatt...
2009. júl. 11. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Keresdd fel a régi barátaidat, akiket elvesztettél miatta, és kérj bocsánatot, aztán legközelebb pedig jobban vigyázz rájuk!!!!!!!
2009. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy jártam, csak mi fiatalabbak voltunk, ő 14/L én meg 15/F, nagyon szerettem őt, mindennél jobban szinte, aztán kb 4 hónap után vége lett...2 hétig teljesen ki voltam...egyfolytában sírtam meg otthon gubbasztottam...aztán 2 hét után rébredtem hogy vannak más csajok is, sőt...nála jobbak ;) Már eléggé megedződtem és ha legközelebb is ez fog történni akkor kevésbé fog érinteni...Haver, szerintem mondj le erről a csajról, keress egy másikat, és tedd ezt féltékennyé, majd akkor lehet hogy meg fogja magát gondolni ;) És ami a lényeg, ne alázkodj meg előtte!!! Fel a fejjel haver!
2009. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok...Teljesen felesleges miatta bánkódnod!! Szakítani akar? Hát akkor szakítson. És akkor most ettől össze fog dőlni a világ? Dől a f*szt. Keress gyorsan egy másik csajt, és tedd féltékennyé ezt. TANULJ A HIBÁDBÓL.csak ennyit akartam még írni
2009. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Figyelj szerintem ha a lány igazán szeret akkor nem adta volna fel ilyen hamar,idővel ha kitartott volna melletted megtanulta volna kimutatni az érzelmeit,és szerintem te türelmesen vártál volna mert szereted,nem tudom a csaj mennyire szeretett téged ezt te érzed de ha úgy érzed hogy szeretett akkor feltétlen keresd fel és mondd el neki őszintén az érzelmeidet,és ne habozz mert nehogy mire észreveszed más vállán vigasztalódjon,mert a lányokkal hamar megesik,szerezd vissza harcolj érte ha igazán szereted,és ami fő valószínűleg azért nem merte vagy tudta kimutatni az érzelmeit mert vagy félt kimutatni valamitől tartott vagy pedig úgy érezte hogy nem ismer igazán...hidd el én is ugyan ebben a helyzetben voltam szóval átérzem a helyzetedet.!!!!!
2009. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele mindent harcoltam érte megtettem mindent amit tett... első kapcsolata voltam. Szerintem elmúlt nála ez a rózsaszín köd vagy nem tudom mi lehet most csak egyszerűen próbálom túltenni magam rajta de nagyon nehéz...
2009. júl. 11. 20:31
 9/11 A kérdező kommentje:
elnézést a hibáért... *megtettem mindent amit kell és tényleg harcoltam érte megbeszéltünk mindent de hiába...
2009. júl. 11. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán idővel változik még a helyzet, és addig is keresd fel a barátaid ha teheted, barátkozz velük ismét.
2009. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!